zamknijzamknij
zamknij
strona główna urzędu gminy strona główna
     

Wybierz numer archiwalny

Wieść Gminna Nr 1/2015
URZĄD GMINY INFORMUJE
OŚWIATA I KULTURA
GOPS W CHMIELNIKU
OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA
KOŁO GOSPODYŃ WIEJSKICH
STOWARZYSZENIA
012345

Wieść Gminna 1/2015 URZĄD GMINY INFORMUJE
40 placów zabaw zwanych "Podwórkiem NIVEA"

Gmina Chmielnik zgłosiła swój udział w konkursie organizowanym dla gmin i spółdzielni mieszkaniowych, w którym NIVEA Polska Sp. z o.o. ufunduje budowę na terenie Polski 40 placów zabaw zwanych „Podwórkiem NIVEA”.

Nagrodą w Konkursie jest wybudowanie placu zabaw według projektu przygotowanego przez Fundatora w miejscu wskazanym przez Zgłaszającego lokalizację.

Na place zabaw będące nagrodami w konkursie składać się będą m.in.: multi zestaw kaskada, tunel rurowy, królicza norka, piaskownica z daszkiem, huśtawka ważka, kiwak dwuosobowy, gra balance, skakanka, gra w klasy, huśtawka wahadłowa, zjeżdżalnia, karuzela z siedziskami, huśtawka bocianie gniazdo, kosz na śmieci, tarcza do rzucania, stojak rowerowy, nawierzchnia piaskowa i trawiasta.

Lokalizacje wytypowane do konkursu spełniające wymagane kryteria to plac obok stadionu sportowego w Chmielniku oraz część powierzchni boiska przy drodze powiatowej w Woli Rafałowskiej.

Od 1 do 30 kwietnia 2015 r. odbędzie się I tura głosowania internautów za pośrednictwem strony www.nivea.pl/podworko, w wyniku której zostanie wyłonionych 20 zwycięskich lokalizacji. Dwadzieścia kolejnych miejsc zostanie wybranych również poprzez głosowanie internetowe w terminie od 1 do 31 maja 2015 r.

Zachęcam do głosowania na lokalizację placu zabaw w Chmielniku i w Woli Rafałowskiej, im więcej oddanych głosów, tym większe szanse na wygraną i powstanie ciekawego miejsca na spędzanie z dziećmi wolnego czasu.


Agnieszka Czarnota


poprzednia strona do góry następna strona

drukuj


Sobota, 4 Grudnia 2021 r.
WYSZUKIWARKA
Warto przeczytać
14 Pażdziernika 2021 r.
Wszyscy chcemy oddychać czystym powietrzem i cieszyć się dobrym zdrowiem. By było to jednak możliwe musimy być świadomi zagrożeń, jakie niesie za sobą przede wszystkim spalanie odpadów w naszych domach.
14 Pażdziernika 2021 r.
Zasadniczym celem Programu jest dostarczenie mieszkańcom podkarpackich obszarów wiejskich instrumentów, w ramach których możliwa staje się integracja i aktywizowanie społeczności wiejskiej.
Realizacja: ProART