zamknijzamknij
zamknij
strona główna urzędu gminy strona główna
     

Wybierz numer archiwalny

Wieść Gminna Nr 1/2015
URZĄD GMINY INFORMUJE
OŚWIATA I KULTURA
GOPS W CHMIELNIKU
OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA
KOŁO GOSPODYŃ WIEJSKICH
STOWARZYSZENIA
012345

Wieść Gminna 1/2015 URZĄD GMINY INFORMUJE
Realizacja zadań w ramach Funduszu Sołeckiego na 2015 r.

Fundusz sołecki wsi Chmielnik i Borówki w 2015 r. przeznaczono na odnowienie pomieszczeń w Domach Ludowych.

W Chmielniku dokończono modernizację świetlicy poprzez wykonanie w jednym pomieszczeniu tynków, malowania, wylewek, instalacji elektrycznej, podłogi. Koszt prac wyniósł tutaj 26 tys. zł.

Natomiast w Domu Ludowym w Borówkach odnowiono pomieszczenie kuchni (gipsowanie ścian, malowanie, zainstalowanie termy, armatury) oraz klatki schodowej (wygładzenie ścian, malowanie ścian i barierki) za kwotę 11,5 tys. zł.

Wyremontowane pomieszczenia będą służyły mieszkańcom Gminy do realizacji różnych inicjatyw mających na celu aktywizację społeczną i integrację mieszkańców.

Ponadto jednostka OSP w Woli Rafałowskiej została wyposażona w sprzęt ratunkowo-medyczny umożliwiający udzielanie skuteczniejszej pomocy poszkodowanym. Wartość zakupu wyniosła 3 600 zł.

W trakcie realizacji są także zadania:

  1. „Wymiana wiat przystankowych w miejscowości Błędowa Tyczyńska wraz z robotami towarzyszącymi” -wartość zamówienia 18.825,15 zł.
  2. „Wykonanie i montaż barier ochronnych za stali chromoniklowej na moście w Błędowej Tyczyńskiej” - wartość zamówienia 7.000 zł.

Agnieszka Czarnota
Adam Tereszkiewicz


poprzednia strona do góry następna strona

drukuj


Sobota, 4 Grudnia 2021 r.
WYSZUKIWARKA
Warto przeczytać
14 Pażdziernika 2021 r.
Wszyscy chcemy oddychać czystym powietrzem i cieszyć się dobrym zdrowiem. By było to jednak możliwe musimy być świadomi zagrożeń, jakie niesie za sobą przede wszystkim spalanie odpadów w naszych domach.
14 Pażdziernika 2021 r.
Zasadniczym celem Programu jest dostarczenie mieszkańcom podkarpackich obszarów wiejskich instrumentów, w ramach których możliwa staje się integracja i aktywizowanie społeczności wiejskiej.
Realizacja: ProART