zamknijzamknij
zamknij
strona główna urzędu gminy strona główna
     

Wybierz numer archiwalny

Wieść Gminna Nr 1/2017
URZĄD GMINY INFORMUJE
OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA
OŚWIATA I KULTURA
GOPS CHMIELNIK
STOWARZYSZENIE
012345

Wieść Gminna 1/2017 OŚWIATA I KULTURA
Z kobietami, ale nie tylko dla kobiet

Jak przystało na Międzynarodowy Dzień Kobiet święto kobiece tego roku w naszej gminie pełne było kwiatów, dobrego humoru, uśmiechniętych kobiet i słodkości. Dokładnie w południe 8 marca przedstawicielki płci pięknej zebrały się w chmielnickiej świetlicy. Całe naręcza kwiatów i dobrych słów miał tego dnia dla kobiet włodarz gminy Chmielnik pan Krzysztof Grad, który w imieniu własnym i władz samorządowych życzył kobietom pomyślności na każdym polu, osobistym i zawodowym, realizacji najskrytszych marzeń, uporu w dążeniu do samorealizacji i tego co w życiu jest najważniejsze - zdrowia. Życzenia przekazywane przez pana wójta dopełniła miła atmosfera i czas spędzony przy wspólnym stole, na którym królowało uwielbiane przez kobiety ciasto.

Ale to nie zawsze jest tak, że kobiety tylko przyjmują życzenia. Tego dnia zadbały także o dobre samopoczucie Panów, którzy zgodnie z kalendarzem świętują 10 marca. Przedstawicielki KGW w Borówkach pod kierownictwem pani Haliny Borowskiej zaprezentowały skecz „Święto chłopa”, który ukazał w pełnej krasie komizm jaki często wynika z tego „całego świętowania”. Ten teatralny epizod uczynił to spotkanie piękniejszym o słoneczne uśmiechy zebranych, a przecież nie od dziś wiadomo, że nic tak nie zdobi kobiety jak uśmiech. I takiego pięknego uśmiechu na co dzień, nie tylko od święta Państwu życzymy.


Irena Szczypek
Gminna Biblioteka Publiczna w Chmielniku


poprzednia strona do góry następna strona

drukuj


Sobota, 27 Listopada 2021 r.
WYSZUKIWARKA
Warto przeczytać
14 Pażdziernika 2021 r.
Wszyscy chcemy oddychać czystym powietrzem i cieszyć się dobrym zdrowiem. By było to jednak możliwe musimy być świadomi zagrożeń, jakie niesie za sobą przede wszystkim spalanie odpadów w naszych domach.
14 Pażdziernika 2021 r.
Zasadniczym celem Programu jest dostarczenie mieszkańcom podkarpackich obszarów wiejskich instrumentów, w ramach których możliwa staje się integracja i aktywizowanie społeczności wiejskiej.
Realizacja: ProART