zamknijzamknij
zamknij
strona główna urzędu gminy strona główna
     

Wybierz numer archiwalny

Wieść Gminna Nr 1/2018
URZĄD GMINY INFORMUJE
OŚWIATA I KULTURA
GOPS CHMIELNIK
KOŁO GOSPODYŃ WIEJSKICH
OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA
STOWARZYSZENIE
INFORMACJA
012345

Wieść Gminna 1/2018 OŚWIATA I KULTURA
Stypendiada wczesnoszkolna

W ramach umożliwiania rozwoju swoich zainteresowań i promowania zdolnych uczniów ze szkół podstawowych naszej gminy, klasa trzecia Szkoły Podstawowej im. Stefana Kard. Wyszyńskiego wzięła udział w ogólnopolskim konkursie wiedzy „Stypendiada wczesnoszkolna”. Konkurs podzielony był na cztery kategorie: polonistyczną, matematyczną, ortograficzną i plastyczną. Wśród uczestników 3 osoby zdobyły wyróżnienie i tytuł laureata. Są to: Wiktor Murias - w konkursie ortograficznym „Ortografek”, Patrycja Bajda i Wiktor Kołodziej – w kategorii matematycznej „Plusik”. Laureatom serdecznie gratulujemy wysokich osiągnięć i życzymy kolejnych sukcesów w dalszej pracy. Rodzicom gratulujemy i dziękujemy za zaangażowanie w proces edukacyjny swoich dzieci.


Wychowawczyni - Jolanta Wójcik


poprzednia strona do góry następna strona

drukuj


Środa, 8 Grudnia 2021 r.
WYSZUKIWARKA
Warto przeczytać
14 Pażdziernika 2021 r.
Wszyscy chcemy oddychać czystym powietrzem i cieszyć się dobrym zdrowiem. By było to jednak możliwe musimy być świadomi zagrożeń, jakie niesie za sobą przede wszystkim spalanie odpadów w naszych domach.
14 Pażdziernika 2021 r.
Zasadniczym celem Programu jest dostarczenie mieszkańcom podkarpackich obszarów wiejskich instrumentów, w ramach których możliwa staje się integracja i aktywizowanie społeczności wiejskiej.
Realizacja: ProART