zamknijzamknij
zamknij
strona główna urzędu gminy strona główna
     

Wybierz numer archiwalny

Wieść Gminna Nr 1/2019
URZĄD GMINY INFORMUJE
OŚWIATA I KULTURA
GOPS CHMIELNIK
STOWARZYSZENIE
OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA
012345

Wieść Gminna 1/2019 OŚWIATA I KULTURA
Relacja z balu karnawałowego w Centrum Promocji Dziedzictwa Kulturowego

 

Było kolorowo, radośnie i tanecznie. Salę widowiskową wypełniły barwne postacie z bajek i kreskówek: biedroneczki, motylki i policjanci, supermeni i księżniczki, kotki i piraci.

Bal i animacje prowadziła niestrudzona pani Irena Szczypek wspomagana przez wolontariusza Patryka Nazimka. Jak to na balach bywa - dominowały tańce: w parach, na gazecie, z balonami w kręgu, w rytmach piosenek dla dzieci i znanych przebojów, były także zabawy, konkursy i zagadki.

Wolontariuszki SKM-wiczki Diana Bazan i Sylwia Jachyra malowały na roześmianych buźkach dzieci fantazyjne rysunki, a Karol Szczepański dbał o to by nie zawiódł sprzęt muzyczny i przeboje pojawiały się w odpowiedniej kolejności.

Po ponad trzygodzinnym tanecznym maratonie zmęczone ale zadowolone dzieci wróciły do domów. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za udział i dobrą zabawę, a Wolontariuszom za pomoc w organizacji. Na kolejny bal zaprosimy już wkrótce, ale to na razie niespodzianka!


Beata Wojnarowicz-Hondz


poprzednia strona do góry następna strona

drukuj


Sobota, 27 Listopada 2021 r.
WYSZUKIWARKA
Warto przeczytać
14 Pażdziernika 2021 r.
Wszyscy chcemy oddychać czystym powietrzem i cieszyć się dobrym zdrowiem. By było to jednak możliwe musimy być świadomi zagrożeń, jakie niesie za sobą przede wszystkim spalanie odpadów w naszych domach.
14 Pażdziernika 2021 r.
Zasadniczym celem Programu jest dostarczenie mieszkańcom podkarpackich obszarów wiejskich instrumentów, w ramach których możliwa staje się integracja i aktywizowanie społeczności wiejskiej.
Realizacja: ProART