zamknijzamknij
zamknij
strona główna urzędu gminy strona główna
     

Wybierz numer archiwalny

Wieść Gminna Nr 1/2019
URZĄD GMINY INFORMUJE
OŚWIATA I KULTURA
GOPS CHMIELNIK
STOWARZYSZENIE
OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA
012345

Wieść Gminna 1/2019 URZĄD GMINY INFORMUJE
Inwestycje i remonty gminne w 2019 r.

W marcu br. po wyborze wykonawcy została podpisana umowa na wykonanie robót budowlanych na zadaniu inwestycyjnym pn. „Budowa wiaty taneczno-widowiskowej na części działki nr ewid. 1212 położonej w miejscowości Wola Rafałowska”.

Wykonawcą całości robót jest Spółdzielnia Rzemieślnicza „BUDOWLANI”, 35-006 Rzeszów, ul. Śniadeckich 5. Łączna wartość przewidzianych do realizacji robót wynosi 111 783,42 zł. Zakładany termin zakończenia robót 31.07.2019 r. W ramach zlecenia wykonawca wykona drewnianą konstrukcję zadaszenia wiaty wraz z pokryciem, konstrukcję pod podłogę i ułoży podłogę przekazaną przez zamawiającego.

Drugim zadaniem inwestycyjnym rozpoczętym w miesiącu marcu br. jest wykonanie robót budowlano – remontowych w ramach zadania pn. „Centrum Informacji Turystycznej Gminy Chmielnik – modernizacja świetlicy w Zabratówce”. Wykonawcą całości robót jest Spółdzielnia Rzemieślnicza „BUDOWLANI”, 35-006 Rzeszów, ul. Śniadeckich 5. Łączna wartość przewidzianych do realizacji robót wynosi 91 878,08 zł. Zakładany termin zakończenia robót 28.06.2019 r. Remontowana świetlica zlokalizowana jest w budynku remizy OSP w Zabratówce. W ramach zlecenia wykonawca wykona między innymi: demontaż okładzin ścian /wygłuszenie po dawnej sali kinowej/, uzupełnienie tynków, wykonanie gładzi gipsowej na ścianach, wymianę drzwi wejściowych do sali, montaż sufitu podwieszanego i instalacji fotowoltaicznej, posadzkę z parkietu i pozostałe prace wykończeniowe przewidziane w projekcie.

Kolejnym zadaniem inwestycyjnym jakie udało nam się zaplanować - obecnie opublikowano ogłoszenie o przetargu nieograniczonym na wybór wykonawcy jest „Budowa sieci wodociągowej wraz z przyłączami w miejscowości Chmielnik – Bucznik i Lisi Kąt”. Zakładamy, że roboty budowlane w terenie rozpoczną się na przełomie miesięcy maj – czerwiec br. Inwestycja planowana jest do zakończenia we wrześniu 2020 r. Po wyborze wykonawcy Gmina Chmielnik będzie informowała zainteresowanych mieszkańców o zasadach realizacji przyłączy wodociągowych.


Andrzej Ostrowski


poprzednia strona do góry następna strona

drukuj


Czwartek, 9 Grudnia 2021 r.
WYSZUKIWARKA
Warto przeczytać
14 Pażdziernika 2021 r.
Wszyscy chcemy oddychać czystym powietrzem i cieszyć się dobrym zdrowiem. By było to jednak możliwe musimy być świadomi zagrożeń, jakie niesie za sobą przede wszystkim spalanie odpadów w naszych domach.
14 Pażdziernika 2021 r.
Zasadniczym celem Programu jest dostarczenie mieszkańcom podkarpackich obszarów wiejskich instrumentów, w ramach których możliwa staje się integracja i aktywizowanie społeczności wiejskiej.
Realizacja: ProART