zamknijzamknij
zamknij
strona główna urzędu gminy strona główna
     

Wybierz numer archiwalny

Wieść Gmina Nr 2/2008
Blisko boisko
Rajd pieszy "Szlakiem Wolańskich Przysiółków"
URZĄD GMINY INFORMUJE
OŚWIATA I KULTURA
Z ŻYCIA OSP
KRONIKA SPORTOWA
OGŁOSZENIA
012345

Wieść Gminna 2/2008 OŚWIATA I KULTURA
Konkurs "Ocalić od zapomnienia moją małą Ojczyznę"

Zapraszamy do udziału w konkursie na dzieło literackie i pracę historyczną pt. „Ocalić od zapomnienia moją małą Ojczyznę” organizowanym przez Stowarzyszenie Promocji i Rozwoju Wsi Wola Rafałowska woj. podkarpackie „Nasza Wola”, Szkołę Podstawową im. Stefana Kard. Wyszyńskiego oraz Bibliotekę Publiczną w Woli Rafałowskiej. Głównym celem jest zebranie informacji o dawnych czasach, które odchodzą bezpowrotnie w zapomnienie, upowszechnienie tej wiedzy wśród młodego pokolenia, pielęgnowanie mowy ojczystej. Serdecznie zapraszamy do udziału dzieci, młodzież a szczególnie osoby starsze. Najlepsze prace zostaną nagrodzone. Termin zgłoszeń upływa 31 sierpnia 2008 r.

Szczegółowy regulamin oraz dodatkowe informacje można otrzymać w Bibliotece Publicznej w Woli Rafałowskiej, pod tel. (017) 22-96-455 oraz drogą e-mail: szajnad@gmail.com 

 

Danuta Szajna


poprzednia strona do góry następna strona

drukuj


Poniedziałek, 29 Listopada 2021 r.
WYSZUKIWARKA
Warto przeczytać
14 Pażdziernika 2021 r.
Wszyscy chcemy oddychać czystym powietrzem i cieszyć się dobrym zdrowiem. By było to jednak możliwe musimy być świadomi zagrożeń, jakie niesie za sobą przede wszystkim spalanie odpadów w naszych domach.
14 Pażdziernika 2021 r.
Zasadniczym celem Programu jest dostarczenie mieszkańcom podkarpackich obszarów wiejskich instrumentów, w ramach których możliwa staje się integracja i aktywizowanie społeczności wiejskiej.
Realizacja: ProART