zamknijzamknij
zamknij
strona główna urzędu gminy strona główna
     

Wybierz numer archiwalny

Wieść Gminna Nr 2/2013
URZĄD GMINY INFORMUJE
OŚWIATA I KULTURA
GOPS W CHMIELNIKU
KGW W BORÓWKACH
STOWARZYSZENIA
OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA
012345

Wieść Gminna 2/2013 URZĄD GMINY INFORMUJE
URZĄD GMINY INFORMUJE

Sesje Rady Gminy Chmielnik
Turniej Piłkarski o Puchar Wójta Gminy Chmielnik - lipiec 2013 r.
Gospodarka odpadami
Wyprawka szkolna
Rozrywka dla cierpliwych…
Domy ludowe, szkoły – niebawem nowe oblicze
Kobieta wsi – matką z sercem
Domy ludowe, szkoły – niebawem nowe oblicze

Gmina Chmielnik rozpocznie niebawem prace termomodernizacyjne w obiektach Domów Ludowych w Zabratówce, Borówkach, Błędowej Tyczyńskiej, w Szkole Podstawowej Nr 2, Zespole Szkół oraz Urzędzie Gminy w Chmielniku. Prace będą polegały m.in. na dociepleniu ścian zewnętrznych oraz stropów, a także na montażu systemów solarnych i wymianie kotłów gazowych w budynkach szklonych.

Projekt pod nazwą „Termomodernizacja obiektów użyteczności publicznej w Gminie Chmielnik”, zgodnie z podpisaną z Województwem Podkarpackim umową, współfinansowany będzie z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2007 – 2013”, Osi Priorytetowej nr 2 „Infrastruktura techniczna”, Działanie 2.2 „Infrastruktura energetyczna”.

Całkowita wartość projektu wynosi ponad 2,3 mln zł, natomiast dofinansowanie ze środków funduszu wyniesie blisko 1,4 mln zł.

Realizacja projektu wpłynie pozytywnie nie tylko na zewnętrzną estetykę budynków, ale zwłaszcza poprawi ich efektywność energetyczną i pozwoli na oszczędności związane z ich zimowym utrzymaniem.

Agnieszka Czarnota


poprzednia strona do góry następna strona

drukuj


Sobota, 27 Listopada 2021 r.
WYSZUKIWARKA
Warto przeczytać
14 Pażdziernika 2021 r.
Wszyscy chcemy oddychać czystym powietrzem i cieszyć się dobrym zdrowiem. By było to jednak możliwe musimy być świadomi zagrożeń, jakie niesie za sobą przede wszystkim spalanie odpadów w naszych domach.
14 Pażdziernika 2021 r.
Zasadniczym celem Programu jest dostarczenie mieszkańcom podkarpackich obszarów wiejskich instrumentów, w ramach których możliwa staje się integracja i aktywizowanie społeczności wiejskiej.
Realizacja: ProART