zamknijzamknij
zamknij
strona główna urzędu gminy strona główna
     

Wybierz numer archiwalny

Wieść Gminna Nr 2/2017
URZĄD GMINY INFORMUJE
OŚWIATA I KULTURA
GOPS CHMIELNIK
KOŁO GOSPODYŃ WIEJSKICH
STOWARZYSZENIE
OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA
012345

Wieść Gminna 2/2017 GOPS CHMIELNIK
GOPS CHMIELNIK

Informacja pomoc społeczna
Świadczenia wychowawcze, świadczenia rodzinne, świadczenia z funduszu alimentacyjnego
Pomoc żywnościowa
Świetlica Środowiskowa
Świadczenia wychowawcze, świadczenia rodzinne, świadczenia z funduszu alimentacyjnego

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Chmielniku informuje o zbliżającym się terminie składania wniosków w sprawie świadczeń wychowawczych, świadczeń rodzinnych oraz funduszu alimentacyjnego na nowy okres 2017/2018.

Wnioski o ustalenie prawa do świadczenia wychowawczego, świadczeń rodzinnych oraz świadczeń z funduszu alimentacyjnego na nowy okres 2017/2018 przyjmowane będą od dnia 1 sierpnia 2017r.

Ponadto przypomina się o możliwości składania www. wniosków drogą elektroniczną.

W związku z odmiennym stanem prawnym, który regulował będzie przyznawanie świadczeń rodzinnych, świadczeń wychowawczych i świadczeń z funduszu alimentacyjnego od 1 sierpnia 2017 roku będą obowiązywać nowe wzory wniosków o przyznanie ww. świadczeń.

Niezwłocznie po zakończeniu procesu legislacyjnego i publikacji ustawy w Dzienniku Ustaw RP nowe wzory wniosków i załączników zostaną opublikowane w Biuletynie Informacji Publicznej Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej oraz zamieszczone będą na stronie internetowej Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Chmielniku.

W celu uzyskania bliższych informacji można zgłosić się do Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Chmielniku, 36-016 Chmielnik 50, w godz. 7.15 do 15.15 lub skontaktować się telefonicznie pod nr tel. 17-22-96-603.

Anna Szydełko


poprzednia strona do góry następna strona

drukuj


Czwartek, 9 Grudnia 2021 r.
WYSZUKIWARKA
Warto przeczytać
14 Pażdziernika 2021 r.
Wszyscy chcemy oddychać czystym powietrzem i cieszyć się dobrym zdrowiem. By było to jednak możliwe musimy być świadomi zagrożeń, jakie niesie za sobą przede wszystkim spalanie odpadów w naszych domach.
14 Pażdziernika 2021 r.
Zasadniczym celem Programu jest dostarczenie mieszkańcom podkarpackich obszarów wiejskich instrumentów, w ramach których możliwa staje się integracja i aktywizowanie społeczności wiejskiej.
Realizacja: ProART