zamknijzamknij
zamknij
strona główna urzędu gminy strona główna
     

Wybierz numer archiwalny

Wieść Gminna Nr 3/2011
URZĄD GMINY INFORMUJE
OŚWIATA I KULTURA
OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA
WYBORY 2011
GOPS W CHMIELNIKU
OSTATNIA STRONA
012345

Wieść Gminna 3/2011 URZĄD GMINY INFORMUJE
Zmiany kadrowe w Urzędzie Gminy i ZEAS

Długie lata pracy, wiele wyrzeczeń, wiele wysiłku i poświęceń by pokonać wszystkie trudności, które niesie ze sobą praca urzędnika, dali z siebie pracownicy Urzędu Gminy w Chmielniku, by móc odejść na zasłużony odpoczynek od pracy zawodowej i zacząć nowy etap życia.

Pani Krystynie Szela – Dyrektor Zespołu Ekonomiczno-Administracyjnego Szkół oraz Panu Tadeuszowi Ostrowskiemu – Kierownikowi Urzędu Stanu Cywilnego

składamy serdeczne podziękowania za pracę na rzecz społeczności lokalnej, życząc jednocześnie realizacji marzeń, czasu na poświęcenie się odkładanym dotąd na dalszy plan pasjom i hobby oraz zachowania przez długie lata dobrego samopoczucia, uśmiechu oraz w pamięci wspólnych dobrych spędzonych chwil.


Obowiązki swoich kolegów przejęła Pani Agnieszka Ciura pełniąc funkcję Dyrektora ZEAS oraz Pani Agata Bolanowska zostając nowym Kierownikiem USC, którym życzymy sukcesów na nowych stanowiskach pracy.

Wójt Gminy Chmielnik
oraz
Współpracownicy


poprzednia strona do góry

drukuj


Sobota, 4 Grudnia 2021 r.
WYSZUKIWARKA
Warto przeczytać
14 Pażdziernika 2021 r.
Wszyscy chcemy oddychać czystym powietrzem i cieszyć się dobrym zdrowiem. By było to jednak możliwe musimy być świadomi zagrożeń, jakie niesie za sobą przede wszystkim spalanie odpadów w naszych domach.
14 Pażdziernika 2021 r.
Zasadniczym celem Programu jest dostarczenie mieszkańcom podkarpackich obszarów wiejskich instrumentów, w ramach których możliwa staje się integracja i aktywizowanie społeczności wiejskiej.
Realizacja: ProART