zamknijzamknij
zamknij
strona główna urzędu gminy strona główna
     

Wybierz numer archiwalny

Wieść Gminna Nr 3/2016
URZĄD GMINY INFORMUJE
OŚWIATA I KULTURA
STOWARZYSZENIE
OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA
012345

Wieść Gminna 3/2016 URZĄD GMINY INFORMUJE
Dostojny jubileusz Państwa Heleny i Mariana Oczoś

Jedno jest tylko w życiu szczęście

kochać i być kochanym ..."

George Sand


Dostojny jubileusz Państwa Heleny i Mariana Oczoś


Państwo Helena i Marian Oczoś, podczas krótkiej uroczystości, która odbyła się w dniu 31.08.2016 r. w Urzędzie Gminy w Chmielniku, otrzymali medale przyznane im przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej za przeżycie wspólnie w małżeństwie 50 lat. Odznaczenia wręczył Wójt Gminy Chmielnik Pan Krzysztof Grad, w obecności zastępcy – Pani Magdaleny Wdowik-Reczek, Przewodniczącej Rady Gminy Chmielnik – Pani Grażyny Małgorzaty Drążek, pracowników USC oraz najbliższej rodziny.
Jubilatom składamy najserdeczniejsze życzenia: wszelkiej pomyślności, spełnienia wspólnych marzeń, zdrowia i sił do pokonywania trudów życia, zgody, jedności, miłości i życzliwości na co dzień.

Agnieszka Czarnota


poprzednia strona do góry następna strona

drukuj


Sobota, 27 Listopada 2021 r.
WYSZUKIWARKA
Warto przeczytać
14 Pażdziernika 2021 r.
Wszyscy chcemy oddychać czystym powietrzem i cieszyć się dobrym zdrowiem. By było to jednak możliwe musimy być świadomi zagrożeń, jakie niesie za sobą przede wszystkim spalanie odpadów w naszych domach.
14 Pażdziernika 2021 r.
Zasadniczym celem Programu jest dostarczenie mieszkańcom podkarpackich obszarów wiejskich instrumentów, w ramach których możliwa staje się integracja i aktywizowanie społeczności wiejskiej.
Realizacja: ProART