zamknijzamknij
zamknij
strona główna urzędu gminy strona główna
     

Wybierz numer archiwalny

Wieść Gminna Nr 3/2017
URZĄD GMINY INFORMUJE
OŚWIATA I KULTURA
GOPS CHMIELNIK
KOŁO GOSPODYŃ WIEJSKICH
STOWARZYSZENIE
OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA
012345

Wieść Gminna 3/2017 URZĄD GMINY INFORMUJE
URZĄD GMINY INFORMUJE

Sesje Rady Gminy Chmielnik
Bieżące prace drogowe
Inwestycje i remonty gminne w III kwartale 2017 r.
II Rajd rowerowy OSP "Ścieżkami Zabratówki"
Podpisana umowa o dofinansowanie projektu
Życzenia z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej
Życzenia z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej, Nauczycielom oraz wszystkim Pracownikom Oświaty Gminy Chmielnik składamy podziękowania i słowa uznania za Waszą codzienną pracę i poświęcenie włożone w kształtowanie postaw, zachowań i umiejętności dzieci i młodzieży. To dzięki ofiarności nauczycieli i umiłowaniu zawodu kolejne pokolenia mogą pogłębiać wiedzę, rozwijać umysły, szlifować talenty. Pomagacie przezwyciężać trudności, motywujecie, zachęcacie do wytrwałości, budzicie wiarę w posiadane siły i zdolności, a także niejednokrotnie wspieracie moralnie, a w trudnych życiowych sprawach doradzacie jak najlepsi przyjaciele. Wiemy, że są to zadania bardzo odpowiedzialne, które wymagają szczególnych predyspozycji, a przede wszystkim żmudnej i systematycznej pracy. Państwo każdego dnia dokładacie starań by być jak najbliżej spraw ucznia i jego problemów, codziennie zdajecie kolejny egzamin.

O tym, że dobrze wykształcona i wychowana młodzież stanowi najwyższą wartość każdej społeczności i jest nadzieją na lepsze jutro, należy pamiętać nie tylko w takim dniu. Absolwent szkoły, który jest wszechstronnie wykształcony, zdolny do podjęcia dalszej nauki, a także potrafi rozumieć siebie i otaczający go świat stanowi świadectwo dobrej pracy oraz sukcesu pedagogów.

Życzymy Państwu, aby w wypełnianiu tej trudnej, ale jednocześnie pięknej misji nie zabrakło Wam mądrości i roztropności. Aby oddanie i miłość do zawodu przyniosły jeszcze lepsze efekty, satysfakcję, radość oraz świadomość, że budujecie Państwo fundamenty pomyślnej i lepszej przyszłości. Niech dzięki Waszej pracy najszlachetniejsze wartości staną się udziałem młodego pokolenia Polaków.

Prosimy o przyjęcie życzeń nieustającej radości z efektów działań, pasji i energii w dążeniu do wytyczonych celów, satysfakcji z sukcesów uczniów oraz wiele zdrowia i osobistego szczęścia. Wszystkiego najlepszego.

 

Przewodnicząca Rady Gminy

 

Wójt Gminy

Grażyna Małgorzata Drążek

 

Krzysztof Grad


poprzednia strona do góry

drukuj


Czwartek, 11 Sierpnia 2022 r.
WYSZUKIWARKA
Warto przeczytać
12 Maja 2022 r.
Do 30 czerwca 2022 r. każdy właściciel (lub zarządca) nieruchomości ma obowiązek zgłosić, jakiego rodzaju źródło ciepła jest wykorzystywane do jej ogrzewania.
12 Maja 2022 r.
Trwają roboty budowlane na zadaniu pn. "Odbudowa mostu na rzece Chmielnik w ciągu drogi gminnej nr 108258R Chmielnik - Zawodzie"
Realizacja: ProART