zamknijzamknij
zamknij
strona główna urzędu gminy strona główna
     

Wybierz numer archiwalny

Wieść Gminna Nr 4/2009
URZĄD GMINY INFORMUJE
OŚWIATA I KULTURA
GOPS W CHMIELNIKU
OGŁOSZENIA
012345

Wieść Gminna 4/2009 OŚWIATA I KULTURA
„Głos serca” – tomik poezji Pani Pauliny Adeli Filip

Dzięki staraniom Urzędu Gminy i Gminnej Biblioteki Publicznej w Chmielniku wydany został tomik poezji naszej lokalnej poetyki i działaczki kultury Pani Pauliny Adeli Filip.

Tomik nosi tytuł „Głos serca”, autorka dedykowała go przyjaciołom. Niestety nie można w nim było zamieścić wszystkich utworów napisanych przez Panią Adelę ale te które, zostały przez nas wybrane reprezentują cały przekrój twórczości poetki. Publikacja tomiku sprawiło wiele radości Pani Adeli, bo ziściło się jej marzenie. Jej przemyślenia, refleksje, umiłowanie rodzinnego krajobrazu Małej Ojczyzny, czy też wspomnienia lat dzieciństwa i młodości przelane na papier w formie wierszy przetrwają.

Tomik wydano w nakładzie 350 egzemplarzy. Można go zakupić w Gminnej Bibliotece Publicznej za symboliczną kwotę 12 zł.

Beata Wojnarowicz-Hondz


poprzednia strona do góry następna strona

drukuj


Sobota, 4 Grudnia 2021 r.
WYSZUKIWARKA
Warto przeczytać
14 Pażdziernika 2021 r.
Wszyscy chcemy oddychać czystym powietrzem i cieszyć się dobrym zdrowiem. By było to jednak możliwe musimy być świadomi zagrożeń, jakie niesie za sobą przede wszystkim spalanie odpadów w naszych domach.
14 Pażdziernika 2021 r.
Zasadniczym celem Programu jest dostarczenie mieszkańcom podkarpackich obszarów wiejskich instrumentów, w ramach których możliwa staje się integracja i aktywizowanie społeczności wiejskiej.
Realizacja: ProART