zamknijzamknij
zamknij
strona główna urzędu gminy strona główna
     

Wybierz numer archiwalny

Wieść Gminna Nr 4/2010
URZĄD GMINY INFORMUJE
OŚWIATA I KULTURA
STOWARZYSZENIE
GOPS W CHMIELNIKU
OGŁOSZENIA
012345

Wieść Gminna 4/2010 OŚWIATA I KULTURA
Spotkanie integracyjne Kół Gospodyń z ternu Gminy Chmielnik

17 listopada 2010 roku w Szkole nr 3 w Chmielniku odbyło się spotkanie integracyjne Kół Gospodyń z terenu Gminy Chmielnik. Okazją do popołudniowego spotkania było oddanie do użytku altany, która znajduje się przy placu zabaw na terenie Szkoły Podstawowej nr 3. Uczestniczyli w nim Wójt Gminy Chmielnik p. Krzysztof Grad, przewodniczący Rady Gminy p. Antoni Dzierżak, Sołtys p. Anna Szydełko, Dyrektor SP nr 3 p. Bożena Gwizdała.

Altana została wykonana ze środków funduszu sołeckiego sołectwa Chmielnik i może być wykorzystywana na wiele sposobów: m. in. może być przyjemnym miejscem letnich spotkań Koła Gospodyń z Chmielnika oraz miejscem, w którym będą odbywać się lekcje podczas Zielonej Szkoły.

Ze względu na niesprzyjającą listopadową aurę, po obejrzeniu nowej budowli wszyscy zgromadzeni udali się do Szkoły Podstawowej nr 3, w której, dzięki uprzejmości Pani Dyrektor Bożeny Gwizdały, Panie z Rady Sołeckiej i Koła Gospodyń w Chmielniku przygotowały słodki poczęstunek. Nie obyło się także bez wspólnych śpiewów najpierw pieśni patriotycznych, a następnie biesiadnych.


Beata Wojnarowicz-Hondz


poprzednia strona do góry następna strona

drukuj


Niedziela, 28 Listopada 2021 r.
WYSZUKIWARKA
Warto przeczytać
14 Pażdziernika 2021 r.
Wszyscy chcemy oddychać czystym powietrzem i cieszyć się dobrym zdrowiem. By było to jednak możliwe musimy być świadomi zagrożeń, jakie niesie za sobą przede wszystkim spalanie odpadów w naszych domach.
14 Pażdziernika 2021 r.
Zasadniczym celem Programu jest dostarczenie mieszkańcom podkarpackich obszarów wiejskich instrumentów, w ramach których możliwa staje się integracja i aktywizowanie społeczności wiejskiej.
Realizacja: ProART