Tekst pochodzi ze strony: http://wiescgminna.chmielnik.pl

Wie┼Ť─ç Gmina Chmielnik

 Wie┼Ť─ç Gminna 2/2009Turniej pi┼ékarski o Puchar W├│jta W dniach od 19 lipca 2009 roku do 26 lipca 2009 roku na boisku sportowym w Chmielniku odbywa┼éy si─Ö rozgrywki pi┼ékarskie o Puchar W├│jta Gminy Chmielnik. Wi─Öcej ...


W dniach od 19 lipca 2009 roku do 26 lipca 2009 roku na boisku sportowym w Chmielniku odbywały się rozgrywki piłkarskie o Puchar Wójta Gminy Chmielnik.

Do turnieju zgłosiły się 4 drużyny:

  1. Błędowa Tyczyńska,
  2. Chmielnik,
  3. Wola Rafałowska,
  4. Zabrat├│wka.

W drodze losowania wyłonione zostały pary do rozegrania spotkań eliminacyjnych. W pierwszej rundzie turnieju, rozegranej w dniu 19.07.2009 r. uzyskano rezultaty:

  1. Zabrat├│wka – Wola Rafa┼éowska – 2:8
  2. Chmielnik – B┼é─Ödowa Tyczy┼äska – 7:0

W finale rozgrywek zagrano systemem: zwyci─Özcy mecz├│w pierwszej rundy o 1 miejsce w turnieju a przegrani o 3 miejsce w turnieju.

Finał rozgrywek odbył się w dniu 26.07.2009 r. w Chmielniku i uzyskano wyniki:

Mecz o 3 miejsce - Zabrat├│wka – B┼é─Ödowa Tyczy┼äska – 5:4

Mecz o 1 miejsce - Wola Rafa┼éowska – Chmielnik – 4:3

W całym turnieju zwyciężyła drużyna Woli Rafałowskej.

Zwyci─Özcy turnieju w nagrod─Ö otrzymali Puchar W├│jta Gminy Chmielnik wraz z pami─ůtkowym dyplomem oraz bon na zakup potrzebnego sprz─Ötu sportowego.

Puchar zosta┼é wr─Öczony uroczy┼Ťcie zawodnikom przez W├│jta Gminy Pana Krzysztofa Grada po zako┼äczeniu turnieju.

Drużyny które wywalczyły kolejno 2, 3 i 4 miejsce również otrzymały puchary, dyplomy oraz bony na zakup sprzętu sportowego.

Wszystkich zawodnikom serdecznie dzi─Ökujemy za udzia┼é w rozgrywkach, za zaanga┼╝owanie i sportow─ů rywalizacj─Ö a kibicom za liczny udzia┼é na meczach i aktywne dopingowanie swoich dru┼╝yn.

 

Adam Tereszkiewicz