zamknijzamknij
zamknij
strona główna urzędu gminy strona główna
     

Wybierz numer archiwalny

Wieść Gminna Nr 1/2010
URZĄD GMINY INFORMUJE
OŚWIATA I KULTURA
KOŁO GOSPODYŃ WIEJSKICH
GOPS W CHMIELNIKU
SPORT
OGŁOSZENIA
012345

Wieść Gminna 1/2010 OŚWIATA I KULTURA
Stowarzyszenie Promocji i Rozwoju Wsi Wola Rafałowska

Dziękujemy wszystkim, którzy obdarzyli zaufaniem Stowarzyszenie „Nasza Wola” i przekazali w roku 2009 na nasze konto 1% podatku, dzięki tym wpłatom mogliśmy realizować różne przedsięwzięcia. Prosimy o wsparcie nas również w tym roku, zapewniam, że każda złotówka będzie należycie wykorzystana.

 

Zadecyduj sam o 1% swojego podatku!
Stowarzyszenie Promocji i Rozwoju Wsi Wola Rafałowska
woj. podkarpackie o nazwie
„Nasza Wola”
KRS 0000307811.
DZIĘKUJEMY!!!

17 stycznia 2010 r. w Świetlicy odbyło się Spotkanie opłatkowe osób starszych, chorych i samotnych, w serdecznej atmosferze zebrani podzielili się opłatkiem składając sobie życzenia. Z zainteresowaniem i zaciekawieniem oglądnęli wszyscy Szopkę, przedstawioną przez panów z Chmielnika oraz Jasełka przygotowane przez uczniów ze SP w Woli Rafałowskiej.

Ferie 2010 – podczas ferii zimowych Stowarzyszenie organizowało w Świetlicy Środowiskowej zajęcia artystyczne i sportowe, uczestnicy chętnie wykonywali prace plastyczne, kwiaty z bibuły, odbył się turniej gry w warcaby i tenisa. Młodzież, wykorzystując dużą ilość śniegu, zbudowała na placu Arena wieżę obronną.

Dzień Kobiet – 7 marca w Świetlicy odbyło się spotkanie z okazji Dnia Kobiet.

Złożono do Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej wniosek o dofinansowanie działań w ramach Programu Operacyjnego Fundusz Inicjatyw Obywatelskich z priorytetu Aktywni, świadomi obywatele, aktywne wspólnoty lokalne, obszar wsparcia Pielęgnowanie tożsamości narodowej i kulturowej, zatytułowany JA WOLĘ NASZĄ WOLĘ.

  

 

Danuta Szajna


poprzednia strona do góry następna strona

drukuj


Wtorek, 28 Marca 2023 r.
WYSZUKIWARKA
Warto przeczytać
12 Maja 2022 r.
Do 30 czerwca 2022 r. każdy właściciel (lub zarządca) nieruchomości ma obowiązek zgłosić, jakiego rodzaju źródło ciepła jest wykorzystywane do jej ogrzewania.
12 Maja 2022 r.
Trwają roboty budowlane na zadaniu pn. "Odbudowa mostu na rzece Chmielnik w ciągu drogi gminnej nr 108258R Chmielnik - Zawodzie"
Realizacja: ProART