zamknijzamknij
zamknij
strona główna urzędu gminy strona główna
     

Wybierz numer archiwalny

Wieść Gminna Nr 1/2010
URZĄD GMINY INFORMUJE
OŚWIATA I KULTURA
KOŁO GOSPODYŃ WIEJSKICH
GOPS W CHMIELNIKU
SPORT
OGŁOSZENIA
012345

Wieść Gminna 1/2010 OŚWIATA I KULTURA
Stulecie szkolnictwa w Błędowej Tyczyńskiej

Tak ważne dla szkoły i miejscowości święto jakim jest stulecie szkolnictwa, zawsze jest okazją do osobistych refleksji, do wspomnień czy do odświeżenia zapomnianych przyjaźni. Jesteśmy dumni, że Szkoła Podstawowa w Błędowej Tyczyńskiej przetrwała tyle dziejowych burz, wychowała i wykształciła wielu mądrych i wspaniałych ludzi. Na przestrzeni tych 100 lat nasza szkoła stała się centrum kulturalnym, wspólnotowym łączącym absolwentów i mieszkańców Błędowej Tyczyńskiej. Obchody 100 – letniej rocznicy szkoły stały się doskonałą okazją do promocji szkoły w środowisku, pomagają zrozumieć jej posłannictwo i znaczenie w kształceniu i wychowaniu uczniów.

Społeczny Komitet Organizacji Stulecia Szkoły w Błędowej Tyczyńskiej dziękuje wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację tej ważnej dla nas wszystkich uroczystości. Przede wszystkim pragniemy wyrazić wdzięczność za udostępnienie osobistych pamiątek, zdjęć, spisanie wspomnień, wsparcie finansowe, poświęcony czas i siły.

Przedsięwzięcie to, (między innymi wydanie publikacji, folderów oraz innych pamiątek związanych ze stuleciem, oprawa uroczystości, tablica pamiątkowa) wymaga wielu nakładów i dlatego zwracamy się do wszystkich związanych z tą miejscowością i szkołą oraz innych ludzi dobrego serca o dokonywanie wpłat na konto Rady Rodziców:

BS Tyczyn oddział Chmielnik nr rachunku 47 9164 1018 2002 2000 1268 0001.


DZIĘKUJEMY!

 

Wszystkie informacje związane z przygotowaniami, planowanej na dzień 27 czerwca 2010 r. uroczystości, można uzyskać kontaktując się ze szkołą: tel./fax 17-22-96-616 email: spblend@intertele.pl, www.spbledowa.ostnet.pl. Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć lub osobiście, od poniedziałku do piątku w godzinach 800 – 1500.

 

Komitet Organizacyjny


poprzednia strona do góry następna strona

drukuj


Czwartek, 18 Kwietnia 2024 r.
WYSZUKIWARKA
Warto przeczytać
12 Maja 2022 r.
Do 30 czerwca 2022 r. każdy właściciel (lub zarządca) nieruchomości ma obowiązek zgłosić, jakiego rodzaju źródło ciepła jest wykorzystywane do jej ogrzewania.
12 Maja 2022 r.
Trwają roboty budowlane na zadaniu pn. "Odbudowa mostu na rzece Chmielnik w ciągu drogi gminnej nr 108258R Chmielnik - Zawodzie"
Realizacja: ProART