zamknijzamknij
zamknij
strona główna urzędu gminy strona główna
     

Wybierz numer archiwalny

Wieść Gminna Nr 1/2010
URZĄD GMINY INFORMUJE
OŚWIATA I KULTURA
KOŁO GOSPODYŃ WIEJSKICH
GOPS W CHMIELNIKU
SPORT
OGŁOSZENIA
012345

Wieść Gminna 1/2010 OŚWIATA I KULTURA
Warsztaty komputerowe

Wychodząc naprzeciw potrzebom mieszkańców Gminy, Gminna Biblioteka Publiczna w Chmielniku zorganizowała cykl bezpłatnych warsztatów komputerowych dla osób, które do tej pory nie miały do czynienia z komputerem. Celem warsztatów jest nabycie umiejętności praktycznego wykorzystania nowoczesnych technik komunikacyjnych, przełamywanie barier związanych z zastosowaniem nowoczesnych technologii, nabycie umiejętności wyszukiwania ciekawych informacji na różnorodne tematy, rozwój kreatywności i sprawności intelektualnej Zainteresowanie tymi zajęciami jest bardzo duże. Niestety, mogliśmy przyjąć tylko około dwudziestu chętnych osób.

Warsztaty są prowadzone przez Panią Agatę Litwin-Ślemp i odbywają się w czytelni biblioteki. Na zajęciach „kursanci” poznają podstawy obsługi komputera, a także fascynujący i dający wiele możliwości świat wirtualny. Będą uczyć się poruszania w Internecie oraz jak posługiwać się pocztą elektroniczną.

 

 

 

Beata Wojnarowicz-Hondz


poprzednia strona do góry następna strona

drukuj


Niedziela, 5 Lutego 2023 r.
WYSZUKIWARKA
Warto przeczytać
12 Maja 2022 r.
Do 30 czerwca 2022 r. każdy właściciel (lub zarządca) nieruchomości ma obowiązek zgłosić, jakiego rodzaju źródło ciepła jest wykorzystywane do jej ogrzewania.
12 Maja 2022 r.
Trwają roboty budowlane na zadaniu pn. "Odbudowa mostu na rzece Chmielnik w ciągu drogi gminnej nr 108258R Chmielnik - Zawodzie"
Realizacja: ProART