zamknijzamknij
zamknij
strona główna urzędu gminy strona główna
     

Wybierz numer archiwalny

Wieść Gminna Nr 1/2010
URZĄD GMINY INFORMUJE
OŚWIATA I KULTURA
KOŁO GOSPODYŃ WIEJSKICH
GOPS W CHMIELNIKU
SPORT
OGŁOSZENIA
012345

Wieść Gminna 1/2010 URZĄD GMINY INFORMUJE
Inwestycje i remonty gminne
  1. W bieżącym miesiącu zostały zakończone przetargi na zadanie inwestycyjne pn: „Budowa sieci wodociągowej wraz z przyłączami oraz obiektami technologicznymi: pompownia wody sieciowej, przyłącze energii elektrycznej i zbiorniki wyrównawcze dla części wsi Chmielnik – etap III – zadanie I i zadanie II”. Wykonawcą zadania I będzie Konsorcjum firm:
    Lider: Usługowy Zakład Instalacji Wod. Kan. CO. i Gaz Mirosław Gaweł
    Partnerzy: MUR_BET Adam Dumana i Wspólnicy Sp. J., MUR_BET Adam Dumana, Wodo-Gaz Józef Słota, 36-073 Palikówka 199. Wartość zakresu robót przewidzianych do wykonania wynosi 2,1mln zł. Wykonawcą II zadania będzie Przedsiębiorstwo Produkcji Handlu i Usług SANRES Spółka Cywilna, ul. Rejtana 10a, 35-310 Rzeszów.
    Wartość tego zadania wynosi 540 tys. zł.
    Zakres Projektu Budowlanego obejmuje wykonanie sieci głównej wraz z przepompownią wody i zbiornikami wyrównawczymi o łącznej długości ok.15,5 km oraz budowę przyłączy wodociągowych do 208 budynków o łącznej długości ok. 7,5 km. Prace zostaną rozpoczęte w miesiącu kwietniu 2010 r. natomiast zakończenie planowane jest na wrzesień 2011 r. W tym miejscu chcemy przypomnieć, że od kwietnia br. będą przyjmowane wnioski o włączenie do budowanej sieci wodociągowej. Zasady włączania będą w najbliższych dniach ustalone i podane do publicznej wiadomości.
  2. Jednocześnie pragniemy poinformować Mieszkańców naszej gminy, że zakończyło się postępowanie przetargowe na zadanie inwestycyjne pn.: „Rozbudowa Cmentarza Komunalnego w Błędowej Tyczyńskiej – zadanie I”. W ramach zadania zostanie wykonane ogrodzenie działki, aleja główna z kostki brukowej oraz zamontowany krzyż. Wykonawcą robót będzie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe „EFEKT”, Piątkowa 224. Łączna wartość przewidzianych do wykonania robót wynosi 72 tys. zł.

O innych prowadzonych inwestycjach na terenie naszej gminy przewidzianych do realizacji w bieżącym roku będziemy na bieżąco informować.

 

Andrzej Ostrowski


poprzednia strona do góry następna strona

drukuj


Czwartek, 1 Grudnia 2022 r.
WYSZUKIWARKA
Warto przeczytać
12 Maja 2022 r.
Do 30 czerwca 2022 r. każdy właściciel (lub zarządca) nieruchomości ma obowiązek zgłosić, jakiego rodzaju źródło ciepła jest wykorzystywane do jej ogrzewania.
12 Maja 2022 r.
Trwają roboty budowlane na zadaniu pn. "Odbudowa mostu na rzece Chmielnik w ciągu drogi gminnej nr 108258R Chmielnik - Zawodzie"
Realizacja: ProART