zamknijzamknij
zamknij
strona główna urzędu gminy strona główna
     

Wybierz numer archiwalny

Wieść Gminna Nr 1/2012
URZĄD GMINY INFORMUJE
OŚWIATA I KULTURA
STOWARZYSZENIE
KOŁO GOSPODYŃ WIEJSKICH
GOPS W CHMIELNIKU
OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA
OGŁOSZENIE
012345

Wieść Gminna 1/2012 GOPS W CHMIELNIKU
GOPS W CHMIELNIKU

Człowiek – najlepsza inwestycja
Programie przeciwdziałania przemocy w rodzinie i ochrony ofiar przemocy w rodzinie
Świetlica Socjoterapeutyczna w Chmielniku
Świetlica Socjoterapeutyczna w Chmielniku

Witamy serdecznie czytelników ,,Wieści Gminnej”. Od naszego ostatniego spotkania na łamach pisma minęło kilka miesięcy. Z tego powodu chcielibyśmy przybliżyć Państwu wydarzenia, które miały miejsce w naszej świetlicy. W styczniu uczyliśmy się ręcznego szycia maskotek i wyrobu biżuterii. Na Dzień Babci i Dziadka przygotowaliśmy piękne laurki z życzeniami. W walentynki zorganizowaliśmy zajęcia kulinarne przyrządzając pyszny deser „Pana Cotta” Natomiast w Tłusty Czwartek jak tradycja każe objadaliśmy się pączkami. W lutym rozpoczęliśmy projekt wybudowania domku dla lalek. Makieta składa się z parteru, piętra i dachu oklejonego patyczkami do szaszłyków. Naszym zamierzeniem jest jeszcze umeblowanie mini domku, doklejenie balkonów i tarasu oraz umieszczenie go na styropianowej płycie służącej też jako podłoże do stworzenia ogrodu. Swoją kreatywność rozwijamy również uczestnicząc w zajęciach z decoupaqe (zdobienie puszek, odlewów gipsowych, butelek po sokach), malarstwa witrażowego - malujemy barwne kwiaty na antyramach i słoikach. Obecnie przygotowujemy się do Świąt Wielkanocnych poprzez wykonywanie kartek okolicznościowych, stroików i pisanek. Korzystając z okazji chcielibyśmy złożyć Państwu


ZDROWYCH, RADOSNYCH

ŚWIĄT WIELKANOCNYCH

SPĘDZONYCH W CIEPŁEJ

RODZINNEJ ATMOSFERZE

 

Wychowankowie i Wychowawca Świetlicy
Socjoterapeutycznej w Chmielniku


poprzednia strona do góry

drukuj


Piątek, 21 Czerwca 2024 r.
WYSZUKIWARKA
Warto przeczytać
12 Maja 2022 r.
Do 30 czerwca 2022 r. każdy właściciel (lub zarządca) nieruchomości ma obowiązek zgłosić, jakiego rodzaju źródło ciepła jest wykorzystywane do jej ogrzewania.
12 Maja 2022 r.
Trwają roboty budowlane na zadaniu pn. "Odbudowa mostu na rzece Chmielnik w ciągu drogi gminnej nr 108258R Chmielnik - Zawodzie"
Realizacja: ProART