zamknijzamknij
zamknij
strona główna urzędu gminy strona główna
     

Wybierz numer archiwalny

Wieść Gminna Nr 1/2012
URZĄD GMINY INFORMUJE
OŚWIATA I KULTURA
STOWARZYSZENIE
KOŁO GOSPODYŃ WIEJSKICH
GOPS W CHMIELNIKU
OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA
OGŁOSZENIE
012345

Wieść Gminna 1/2012 URZĄD GMINY INFORMUJE
Medale "ZA DŁUGOLETNIE POŻYCIE MAŁŻEŃSKIE"

W dniu 25 stycznia 2012 roku na posiedzeniu sesji Rady Gminy Chmielnik odbyła się uroczystość wręczenia medali „ZA DŁUGOLETNIE POŻYCIE MAŁŻEŃSKIE”.

50-lecie zawarcia związku małżeńskiego świętowały 2 pary małżeńskie z terenu gminy Chmielnik:

  • Państwo KRYSTYNA i EDWARD MURIAS z Chmielnika


  • Państwo MARIA i ALFRED KUSZ z Zabratówki


Medale przyznane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej wręczył Pan Wójt Gminy Krzysztof Grad. Jubilaci otrzymali kwiaty, pamiątkowy dyplom.

Pan Wójt pogratulował osiągniętych sukcesów w życiu osobistym i małżeńskim oraz złożył życzenia wielu lat w zdrowiu i doczekania kolejnych jubileuszy.

Po ceremonii wręczenia medali słowo do Jubilatów skierował Przewodniczący Rady Gminy Chmielnik – Pan Antoni Dzierżak, który życzył Jubilatom wielu jeszcze lat życia w zdrowiu, zgodzie i pomyślności, a także podziękował za wkład, prace i zaangażowanie na rzecz społeczności lokalnej.

W dalszej części uroczystości, nie kryjąc wzruszenia pary małżeńskie dzieliły się swoimi wspomnieniami i przeżyciami z przeżytych wspólnych lat małżeństwa.

Na zakończenie uroczystości Jubilaci serdecznie podziękowali Panu Wójtowi za spotkanie i za to, że wspólnie po raz kolejny mogli wrócić pamięcią do dnia, w którym powiedzieli sobie sakramentalne „tak”.

 


Agata Bolanowska


poprzednia strona do góry następna strona

drukuj


Poniedziałek, 30 Stycznia 2023 r.
WYSZUKIWARKA
Warto przeczytać
12 Maja 2022 r.
Do 30 czerwca 2022 r. każdy właściciel (lub zarządca) nieruchomości ma obowiązek zgłosić, jakiego rodzaju źródło ciepła jest wykorzystywane do jej ogrzewania.
12 Maja 2022 r.
Trwają roboty budowlane na zadaniu pn. "Odbudowa mostu na rzece Chmielnik w ciągu drogi gminnej nr 108258R Chmielnik - Zawodzie"
Realizacja: ProART