zamknijzamknij
zamknij
strona główna urzędu gminy strona główna
     

Wybierz numer archiwalny

Wieść Gminna Nr 1/2013
URZĄD GMINY INFORMUJE
OŚWIATA I KULTURA
GOPS W CHMIELNIKU
STOWARZYSZENIA
OGŁOSZENIE WŁASNE
012345

Wieść Gminna 1/2013 STOWARZYSZENIA
STOWARZYSZENIA

Co nowego w SPONGC?

Działanie to najlepsze lekarstwo na nudę. Kierując się słowami tej maksymy a także pragnieniem, by kulturalnie spędzić czas, członkowie Stowarzyszenia Pomocy Osobom Niepełnosprawnym Gminy Chmielnik wybrali się wraz z opiekunami do kina Helios w Rzeszowie na film ,,Zambezja”. Wyjazd miał miejsce w dniu 16 lutego 2013 roku Po filmie wszyscy udali się do restauracji Mac Donald. Każdy zamówił sobie to, na co miał ochotę, jednak największym wzięciem cieszyły się frytki. W drodze powrotnej był czas na chwilę refleksji i modlitwy za śp. panią Alę Gil, wieloletnią wolontariuszkę naszego stowarzyszenia. Z sercami pełnymi pokoju uczestnicy oddali się kojącej mocy pieśni, śpiewając ku czci Maryi i jej Syna. Z dużym zaangażowaniem wszyscy oglądali też nową Kronikę Stowarzyszenia, która dokumentuje działalność stowarzyszenia od 2000 roku za pomocą zdjęć i opisów. Już dziś myślimy o kolejnym wyjeździe, tym razem będzie to wycieczka w Polskę, ale gdzie? To na razie zagadka.

Przewodnicząca Zarządu

Zofia Puterla


Wszystkich, którzy chcieliby wesprzeć naszą działalność prosimy
o przekazanie 1% dla naszego Stowarzyszenia.

KRS 0000020595


poprzednia strona do góry

drukuj


Czwartek, 18 Kwietnia 2024 r.
WYSZUKIWARKA
Warto przeczytać
12 Maja 2022 r.
Do 30 czerwca 2022 r. każdy właściciel (lub zarządca) nieruchomości ma obowiązek zgłosić, jakiego rodzaju źródło ciepła jest wykorzystywane do jej ogrzewania.
12 Maja 2022 r.
Trwają roboty budowlane na zadaniu pn. "Odbudowa mostu na rzece Chmielnik w ciągu drogi gminnej nr 108258R Chmielnik - Zawodzie"
Realizacja: ProART