zamknijzamknij
zamknij
strona główna urzędu gminy strona główna
     

Wybierz numer archiwalny

Wieść Gminna Nr 1/2015
URZĄD GMINY INFORMUJE
OŚWIATA I KULTURA
GOPS W CHMIELNIKU
OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA
KOŁO GOSPODYŃ WIEJSKICH
STOWARZYSZENIA
012345

Wieść Gminna 1/2015 OŚWIATA I KULTURA
Teatralne podróże

Gminna Biblioteka Publiczna w Chmielniku i Teatr Poddańczy serdecznie zapraszają do uczestnictwa w innowacyjnych warsztatach teatralnych dla dzieci w wieku od 2-4 lat oraz ich rodziców i opiekunów. „Dzieci razem ze swoimi opiekunami zostaną zaproszeni do wspólnego odkrywania czterech wysp. Każda z nich kryje wiele tajemnic, na jednej znajdziemy drzewo pełne dojrzewających instrumentów, na innej wielką górę zamieszkałą przez zagubione skarpety, wyspę gdzie płynie strumień światła oraz gdzie wieje wiatr opowieści. Między lądem będziemy poruszać się naszą tratwą w rytm zaklęcia. Po magicznym świecie teatru będziemy podróżować razem z przewodniczkami, które pomogą nam w zrozumieniu napotkanych zjawisk. Warsztaty mają na celu zapoznanie dziecka ze zjawiskiem teatru, przedstawienie czego może się tam spodziewać i jak sam może stać się jego częścią. Kluczowym elementem jest obecność rodzica, który aktywnie uczestniczy w warsztatach, tak żeby „mały widz - uczestnik” czuł, że teatralna podróż to wspólna rodzinna przygoda. Życzymy udanej podróży!”


Warsztaty w Chmielniku odbędą się 20 czerwca 2015 r. Liczba miejsc ograniczona. Deklaracje uczestnictwa i informacje: Gminna Biblioteka Publiczna w Chmielniku. Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Dofinansowano ze środków Marszałka
Województwa Podkarpackiego.

priorytet „Wyprawy w świat teatru”.

Beata Wojnarowicz-Hondz
Ewa Mrówczyńska


poprzednia strona do góry następna strona

drukuj


Czwartek, 18 Kwietnia 2024 r.
WYSZUKIWARKA
Warto przeczytać
12 Maja 2022 r.
Do 30 czerwca 2022 r. każdy właściciel (lub zarządca) nieruchomości ma obowiązek zgłosić, jakiego rodzaju źródło ciepła jest wykorzystywane do jej ogrzewania.
12 Maja 2022 r.
Trwają roboty budowlane na zadaniu pn. "Odbudowa mostu na rzece Chmielnik w ciągu drogi gminnej nr 108258R Chmielnik - Zawodzie"
Realizacja: ProART