zamknijzamknij
zamknij
strona główna urzędu gminy strona główna
     

Wybierz numer archiwalny

Wieść Gminna Nr 1/2018
URZĄD GMINY INFORMUJE
OŚWIATA I KULTURA
GOPS CHMIELNIK
KOŁO GOSPODYŃ WIEJSKICH
OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA
STOWARZYSZENIE
INFORMACJA
012345

Wieść Gminna 1/2018 INFORMACJA
INFORMACJA

Nabór uzupełniający wniosków przystąpienia do projektu
Płać podatki tam gdzie mieszkasz
Płać podatki tam gdzie mieszkasz

Czy chcesz aby w Twojej okolicy powstały nowe inwestycje takie jak wodociąg, droga czy chodnik, a Twoje otoczenie było piękniejsze i bardziej przyjazne? Zaktualizuj adres zamieszkania we właściwym Urzędzie Skarbowym. To nie jest skomplikowane i nic nie kosztuje, a może przynieść poprawę komfortu i jakości życia w najbliższym otoczeniu.

Wykonasz tylko trzy proste kroki, a niemal 40% Twojego podatku trafi do budżetu gminy, a kolejne 10,25% trafi do budżetu powiatu! To właśnie z tych źródeł finansowane są inwestycje, utrzymywane drogi, przedszkola, oświetlenie i inne rzeczy z których korzystasz.

Aby Twoje podatki trafiały do budżetu Gminy Chmielnik i powiatu rzeszowskiego nie musisz być zameldowany na terenie Gminy Chmielnik! Wystarczy, że tu mieszkasz i w swoim zeznaniu podatkowym wpiszesz gminny adres. Adres zameldowania nie ma znaczenia.

Jak to zrobić? - 3 proste kroki do wielkich zmian:

  1. Wskaż w rocznym zeznaniu rocznym, jako miejsce zamieszkania gminę Chmielnik, a jako właściwy urząd skarbowy – I Urząd Skarbowy w Rzeszowie.
  2. Wypełnij zgłoszenie aktualizacyjne (ZAP-3) w części dotyczącej miejsca zamieszkania i dołącz je do zeznania podatkowego.
  3. Prześlij lub złóż osobiście zeznanie roczne wraz ze zgłoszeniem aktualizacyjnym (ZAP-3) do Urzędu Skarbowego w Rzeszowie. ul. Podwisłocze 32, 35 –310 Rzeszów.

poprzednia strona do góry

drukuj


Sobota, 3 Grudnia 2022 r.
WYSZUKIWARKA
Warto przeczytać
12 Maja 2022 r.
Do 30 czerwca 2022 r. każdy właściciel (lub zarządca) nieruchomości ma obowiązek zgłosić, jakiego rodzaju źródło ciepła jest wykorzystywane do jej ogrzewania.
12 Maja 2022 r.
Trwają roboty budowlane na zadaniu pn. "Odbudowa mostu na rzece Chmielnik w ciągu drogi gminnej nr 108258R Chmielnik - Zawodzie"
Realizacja: ProART