zamknijzamknij
zamknij
strona główna urzędu gminy strona główna
     

Wybierz numer archiwalny

Wieść Gminna Nr 1/2018
URZĄD GMINY INFORMUJE
OŚWIATA I KULTURA
GOPS CHMIELNIK
KOŁO GOSPODYŃ WIEJSKICH
OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA
STOWARZYSZENIE
INFORMACJA
012345

Wieść Gminna 1/2018 OŚWIATA I KULTURA
Stypendiada wczesnoszkolna

W ramach umożliwiania rozwoju swoich zainteresowań i promowania zdolnych uczniów ze szkół podstawowych naszej gminy, klasa trzecia Szkoły Podstawowej im. Stefana Kard. Wyszyńskiego wzięła udział w ogólnopolskim konkursie wiedzy „Stypendiada wczesnoszkolna”. Konkurs podzielony był na cztery kategorie: polonistyczną, matematyczną, ortograficzną i plastyczną. Wśród uczestników 3 osoby zdobyły wyróżnienie i tytuł laureata. Są to: Wiktor Murias - w konkursie ortograficznym „Ortografek”, Patrycja Bajda i Wiktor Kołodziej – w kategorii matematycznej „Plusik”. Laureatom serdecznie gratulujemy wysokich osiągnięć i życzymy kolejnych sukcesów w dalszej pracy. Rodzicom gratulujemy i dziękujemy za zaangażowanie w proces edukacyjny swoich dzieci.


Wychowawczyni - Jolanta Wójcik


poprzednia strona do góry następna strona

drukuj


Poniedziałek, 20 Maja 2024 r.
WYSZUKIWARKA
Warto przeczytać
12 Maja 2022 r.
Do 30 czerwca 2022 r. każdy właściciel (lub zarządca) nieruchomości ma obowiązek zgłosić, jakiego rodzaju źródło ciepła jest wykorzystywane do jej ogrzewania.
12 Maja 2022 r.
Trwają roboty budowlane na zadaniu pn. "Odbudowa mostu na rzece Chmielnik w ciągu drogi gminnej nr 108258R Chmielnik - Zawodzie"
Realizacja: ProART