zamknijzamknij
zamknij
strona główna urzędu gminy strona główna
     

Wybierz numer archiwalny

Wieść Gminna Nr 1/2019
URZĄD GMINY INFORMUJE
OŚWIATA I KULTURA
GOPS CHMIELNIK
STOWARZYSZENIE
OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA
012345

Wieść Gminna 1/2019 OŚWIATA I KULTURA
Dzień Kobiet – 8 marca

Pewnie nie raz same kobiety zastanawiały się - po co nam Dzień Kobiet? Z jakiego powodu został ustanowiony i dlaczego go obchodzimy?

Odpowiedź jest prosta - wiele razy w swoim życiu zasłużyłyśmy na to, aby przynajmniej raz w roku poświęcono nam szczególną uwagę! Dlatego 8 marca w Dzień Kobiet bez wyrzutów sumienia możemy sprawić sobie przyjemność i poprosić najbliższych o wyręczenie nas w obowiązkach.

Sposoby na uczczenie na całym świecie tego święta łączy jedno - kwiaty..... i takie też już kolejny rok z rzędu wręczył nam, przedstawicielkom kobiet z całej Gminy Chmielnik Wójt Gminy Pan Krzysztof Grad. Był czas na to, aby cieszyć się świętem, porozmawiać i skosztować pysznych słodkości.

Każda z nas powinna szczególnie zadbać o to, aby każdy kolejny dzień był takim specjalnym kobiecym świętem. Pokazujmy codziennie (w miarę możliwości) jak pięknie jest być kobietą i z całą otwartością bądźmy dumne ze swojej kobiecości nie tylko 8 marca w Dzień Kobiet. Troszczmy się o rozwój intelektualny, abyśmy mogły być z siebie naprawdę zadowolone!

Mądra i zadbana kobieta jest bezcennym skarbem dla swoich najbliższych - rodziców, męża i dzieci.

 

G. Małgorzata Drążek


poprzednia strona do góry następna strona

drukuj


Poniedziałek, 30 Stycznia 2023 r.
WYSZUKIWARKA
Warto przeczytać
12 Maja 2022 r.
Do 30 czerwca 2022 r. każdy właściciel (lub zarządca) nieruchomości ma obowiązek zgłosić, jakiego rodzaju źródło ciepła jest wykorzystywane do jej ogrzewania.
12 Maja 2022 r.
Trwają roboty budowlane na zadaniu pn. "Odbudowa mostu na rzece Chmielnik w ciągu drogi gminnej nr 108258R Chmielnik - Zawodzie"
Realizacja: ProART