zamknijzamknij
zamknij
strona główna urzędu gminy strona główna
     

Wybierz numer archiwalny

Wieść Gminna Nr 1/2019
URZĄD GMINY INFORMUJE
OŚWIATA I KULTURA
GOPS CHMIELNIK
STOWARZYSZENIE
OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA
012345

Wieść Gminna 1/2019 OŚWIATA I KULTURA
Relacja z balu karnawałowego w Centrum Promocji Dziedzictwa Kulturowego

 

Było kolorowo, radośnie i tanecznie. Salę widowiskową wypełniły barwne postacie z bajek i kreskówek: biedroneczki, motylki i policjanci, supermeni i księżniczki, kotki i piraci.

Bal i animacje prowadziła niestrudzona pani Irena Szczypek wspomagana przez wolontariusza Patryka Nazimka. Jak to na balach bywa - dominowały tańce: w parach, na gazecie, z balonami w kręgu, w rytmach piosenek dla dzieci i znanych przebojów, były także zabawy, konkursy i zagadki.

Wolontariuszki SKM-wiczki Diana Bazan i Sylwia Jachyra malowały na roześmianych buźkach dzieci fantazyjne rysunki, a Karol Szczepański dbał o to by nie zawiódł sprzęt muzyczny i przeboje pojawiały się w odpowiedniej kolejności.

Po ponad trzygodzinnym tanecznym maratonie zmęczone ale zadowolone dzieci wróciły do domów. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za udział i dobrą zabawę, a Wolontariuszom za pomoc w organizacji. Na kolejny bal zaprosimy już wkrótce, ale to na razie niespodzianka!


Beata Wojnarowicz-Hondz


poprzednia strona do góry następna strona

drukuj


Piątek, 9 Grudnia 2022 r.
WYSZUKIWARKA
Warto przeczytać
12 Maja 2022 r.
Do 30 czerwca 2022 r. każdy właściciel (lub zarządca) nieruchomości ma obowiązek zgłosić, jakiego rodzaju źródło ciepła jest wykorzystywane do jej ogrzewania.
12 Maja 2022 r.
Trwają roboty budowlane na zadaniu pn. "Odbudowa mostu na rzece Chmielnik w ciągu drogi gminnej nr 108258R Chmielnik - Zawodzie"
Realizacja: ProART