zamknijzamknij
zamknij
strona główna urzędu gminy strona główna
     

Wybierz numer archiwalny

Wieść Gminna Nr 1/2019
URZĄD GMINY INFORMUJE
OŚWIATA I KULTURA
GOPS CHMIELNIK
STOWARZYSZENIE
OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA
012345

Wieść Gminna 1/2019 URZĄD GMINY INFORMUJE
Inwestycje i remonty gminne w 2019 r.

W marcu br. po wyborze wykonawcy została podpisana umowa na wykonanie robót budowlanych na zadaniu inwestycyjnym pn. „Budowa wiaty taneczno-widowiskowej na części działki nr ewid. 1212 położonej w miejscowości Wola Rafałowska”.

Wykonawcą całości robót jest Spółdzielnia Rzemieślnicza „BUDOWLANI”, 35-006 Rzeszów, ul. Śniadeckich 5. Łączna wartość przewidzianych do realizacji robót wynosi 111 783,42 zł. Zakładany termin zakończenia robót 31.07.2019 r. W ramach zlecenia wykonawca wykona drewnianą konstrukcję zadaszenia wiaty wraz z pokryciem, konstrukcję pod podłogę i ułoży podłogę przekazaną przez zamawiającego.

Drugim zadaniem inwestycyjnym rozpoczętym w miesiącu marcu br. jest wykonanie robót budowlano – remontowych w ramach zadania pn. „Centrum Informacji Turystycznej Gminy Chmielnik – modernizacja świetlicy w Zabratówce”. Wykonawcą całości robót jest Spółdzielnia Rzemieślnicza „BUDOWLANI”, 35-006 Rzeszów, ul. Śniadeckich 5. Łączna wartość przewidzianych do realizacji robót wynosi 91 878,08 zł. Zakładany termin zakończenia robót 28.06.2019 r. Remontowana świetlica zlokalizowana jest w budynku remizy OSP w Zabratówce. W ramach zlecenia wykonawca wykona między innymi: demontaż okładzin ścian /wygłuszenie po dawnej sali kinowej/, uzupełnienie tynków, wykonanie gładzi gipsowej na ścianach, wymianę drzwi wejściowych do sali, montaż sufitu podwieszanego i instalacji fotowoltaicznej, posadzkę z parkietu i pozostałe prace wykończeniowe przewidziane w projekcie.

Kolejnym zadaniem inwestycyjnym jakie udało nam się zaplanować - obecnie opublikowano ogłoszenie o przetargu nieograniczonym na wybór wykonawcy jest „Budowa sieci wodociągowej wraz z przyłączami w miejscowości Chmielnik – Bucznik i Lisi Kąt”. Zakładamy, że roboty budowlane w terenie rozpoczną się na przełomie miesięcy maj – czerwiec br. Inwestycja planowana jest do zakończenia we wrześniu 2020 r. Po wyborze wykonawcy Gmina Chmielnik będzie informowała zainteresowanych mieszkańców o zasadach realizacji przyłączy wodociągowych.


Andrzej Ostrowski


poprzednia strona do góry następna strona

drukuj


Poniedziałek, 30 Stycznia 2023 r.
WYSZUKIWARKA
Warto przeczytać
12 Maja 2022 r.
Do 30 czerwca 2022 r. każdy właściciel (lub zarządca) nieruchomości ma obowiązek zgłosić, jakiego rodzaju źródło ciepła jest wykorzystywane do jej ogrzewania.
12 Maja 2022 r.
Trwają roboty budowlane na zadaniu pn. "Odbudowa mostu na rzece Chmielnik w ciągu drogi gminnej nr 108258R Chmielnik - Zawodzie"
Realizacja: ProART