zamknijzamknij
zamknij
strona główna urzędu gminy strona główna
     

Wybierz numer archiwalny

Wieść Gmina Nr 2/2008
Blisko boisko
Rajd pieszy "Szlakiem Wolańskich Przysiółków"
URZĄD GMINY INFORMUJE
OŚWIATA I KULTURA
Z ŻYCIA OSP
KRONIKA SPORTOWA
OGŁOSZENIA
012345

Wieść Gminna 2/2008 OŚWIATA I KULTURA
Konkurs "Ocalić od zapomnienia moją małą Ojczyznę"

Zapraszamy do udziału w konkursie na dzieło literackie i pracę historyczną pt. „Ocalić od zapomnienia moją małą Ojczyznę” organizowanym przez Stowarzyszenie Promocji i Rozwoju Wsi Wola Rafałowska woj. podkarpackie „Nasza Wola”, Szkołę Podstawową im. Stefana Kard. Wyszyńskiego oraz Bibliotekę Publiczną w Woli Rafałowskiej. Głównym celem jest zebranie informacji o dawnych czasach, które odchodzą bezpowrotnie w zapomnienie, upowszechnienie tej wiedzy wśród młodego pokolenia, pielęgnowanie mowy ojczystej. Serdecznie zapraszamy do udziału dzieci, młodzież a szczególnie osoby starsze. Najlepsze prace zostaną nagrodzone. Termin zgłoszeń upływa 31 sierpnia 2008 r.

Szczegółowy regulamin oraz dodatkowe informacje można otrzymać w Bibliotece Publicznej w Woli Rafałowskiej, pod tel. (017) 22-96-455 oraz drogą e-mail: szajnad@gmail.com 

 

Danuta Szajna


poprzednia strona do góry następna strona

drukuj


Piątek, 21 Czerwca 2024 r.
WYSZUKIWARKA
Warto przeczytać
12 Maja 2022 r.
Do 30 czerwca 2022 r. każdy właściciel (lub zarządca) nieruchomości ma obowiązek zgłosić, jakiego rodzaju źródło ciepła jest wykorzystywane do jej ogrzewania.
12 Maja 2022 r.
Trwają roboty budowlane na zadaniu pn. "Odbudowa mostu na rzece Chmielnik w ciągu drogi gminnej nr 108258R Chmielnik - Zawodzie"
Realizacja: ProART