zamknijzamknij
zamknij
strona główna urzędu gminy strona główna
     

Wybierz numer archiwalny

Wieść Gmina Nr 2/2008
Blisko boisko
Rajd pieszy "Szlakiem Wolańskich Przysiółków"
URZĄD GMINY INFORMUJE
OŚWIATA I KULTURA
Z ŻYCIA OSP
KRONIKA SPORTOWA
OGŁOSZENIA
012345

Wieść Gminna 2/2008 Z ŻYCIA OSP
Z ŻYCIA OSP

Gminne zawody sportowo-pożarnicze drużyn Ochotniczych Straży Pożarnych
Sukces strażaków OSP Zabratówka uczestniczących w zawodach powiatowych
Sukces strażaków OSP Zabratówka uczestniczących w zawodach powiatowych

W roku 2008 Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Rzeszowie i Zarząd Powiatowy Ochotniczych Straży Pożarnych organizowały Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze, w których startowały najlepsze drużyny z poszczególnych gmin powiatu rzeszowskiego. Nie zabrakło wśród nich również drużyn OSP z terenu gminy Chmielnik.Młodzieżowe drużyny dziewcząt
i chłopców OSP Zabratówka


W dniu 31 maja 2008 roku na stadionie sportowym w Niechobrzu Dolnym odbyły się Zawody Powiatowe drużyn młodzieżowych, startujących według regulaminu międzynarodowego. W zawodach gminę Chmielnik reprezentowały dwie drużyny młodzieżowe; dziewcząt i chłopców działające przy jednostce OSP Zabratówka. Przy starcie ok. 20 drużyn dziewczęta z MDP Zabratówka zajęły bardzo wysokie 3 miejsce.

W dniu 8 czerwca 2008 roku w miejscowości Kamień odbyły się V Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze Jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych Powiatu Rzeszowskiego. Zawody rozegrane zostały w konkurencjach ćwiczenie bojowe i sztafeta pożarnicza 7 x 50m z przeszkodami dla dwóch grup: A (mężczyzn) i C (kobiet). W zawodach wzięło udział 9 drużyn kobiecych i 16 drużyn męskich grupy A. Jako przedstawiciel gminy Chmielnik startowała męska drużyna z OSP Zabratówka zajmując bardzo wysokie 3 miejsce.Drużyna męska OSP Zabratówka

 

Prezes Zarządu Oddziału Gminnego
ZOSP RP Artur Ciurapoprzednia strona do góry

drukuj


Sobota, 3 Grudnia 2022 r.
WYSZUKIWARKA
Warto przeczytać
12 Maja 2022 r.
Do 30 czerwca 2022 r. każdy właściciel (lub zarządca) nieruchomości ma obowiązek zgłosić, jakiego rodzaju źródło ciepła jest wykorzystywane do jej ogrzewania.
12 Maja 2022 r.
Trwają roboty budowlane na zadaniu pn. "Odbudowa mostu na rzece Chmielnik w ciągu drogi gminnej nr 108258R Chmielnik - Zawodzie"
Realizacja: ProART