zamknijzamknij
zamknij
strona główna urzędu gminy strona główna
     

Wybierz numer archiwalny

Wieść Gminna Nr 2/2009
URZĄD GMINY INFORMUJE
OŚWIATA I KULTURA
GOPS W CHMIELNIKU
KRONIKA SPORTOWA
012345

Wieść Gminna 2/2009 OŚWIATA I KULTURA
Wiem! Umiem! Potrafię! – sukces zaczyna się w przedszkolu!!!

– kilka słów podsumowania projektu NA DOBRY POCZATEK
Fundacji BGK Jana Kantego Steczkowskiego

 

 

 

 

 

 

 

Wszystkie nawet najwspanialsze projekty kiedyś się kończą i nadchodzi czas oceny, czas podsumowania.

Dzięki finansowemu wsparciu i opiece Fundacji BGK im. J.K. Steczkowskiego udzielonego naszej małej szkole, dzisiaj możemy wspominać wszystkie radosne chwile, między innymi takie, gdy dowiedzieliśmy się o tym, że nasz projekt otrzymał dofinansowanie, czy gdy zaczęły spływać do szkoły zabawki, książki, przyrządy gimnastyczne i wiele wspaniałości zakupionych z pieniędzy (10 tysięcy) otrzymanych od Fundacji!

Nie można żadną miarą podsumować projektu bez wyrażenia wdzięczności, w imieniu 16 przedszkolaków, za pyszne cotygodniowe posiłki, za wspaniałe zajęcia logopedyczne i fizykoterapeutyczne, za chwile poświęcone zabawie ruchowej, muzycznej i plastycznej, za rewelacyjne zabawki i doposażenie przedszkola.

Każdy maluch z niecierpliwością oczekiwał spotkania z angielskimi słówkami czy postaciami z czytanych codziennie bajek.

Pragniemy wyrazić wdzięczność wszystkim osobom z Fundacji J. K. Steczkowskiego za zaangażowanie w realizację projektu w naszej szkole, za ciepłe słowa, wsparcie, wszystkie maile i pomoc na każdym etapie realizacji projektu.

Dziękujemy firmie cateringowej pana P. Kusza za wspaniałe i smaczne posiłki, dla naszych przedszkolaków, przygotowane i serwowane z ogromnym sercem.

Wszystkim, którzy pomagali nam, naszej szkole i przede wszystkim dzieciom – DZIĘKUJEMY!!!

Od stycznia do końca czerwca, każdego dnia, każdego tygodnia wiele się działo i dziś już możemy powiedzieć, pochwalić się, że projekt WIEM! UMIEM! POTRAFIĘ! – SUKCES ZACZYNA SIĘ W PRZEDSZKOLU będziemy w pewnym stopniu realizować, (przez 3 lata) podczas trwania wygranego projektu z POKL, w utworzonym w naszej szkole nieodpłatnym przedszkolu.

Dziękujemy Fundacji BGK
im. J. Kantego Steczkowskiego
za zaufanie, opiekę i finansowe wsparcie
jakim nas obdarzyli.

 

Izabela Weron


poprzednia strona do góry następna strona

drukuj


Piątek, 1 Grudnia 2023 r.
WYSZUKIWARKA
Warto przeczytać
12 Maja 2022 r.
Do 30 czerwca 2022 r. każdy właściciel (lub zarządca) nieruchomości ma obowiązek zgłosić, jakiego rodzaju źródło ciepła jest wykorzystywane do jej ogrzewania.
12 Maja 2022 r.
Trwają roboty budowlane na zadaniu pn. "Odbudowa mostu na rzece Chmielnik w ciągu drogi gminnej nr 108258R Chmielnik - Zawodzie"
Realizacja: ProART