zamknijzamknij
zamknij
strona główna urzędu gminy strona główna
     

Wybierz numer archiwalny

Wieść Gminna Nr 2/2011
URZĄD GMINY INFORMUJE
OŚWIATA I KULTURA
OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA
GOPS W CHMIELNIKU
SPORT
OSTATNIA STRONA
012345

Wieść Gminna 2/2011 OŚWIATA I KULTURA
Podaruj zabawkę do Biblioteki

Gminna Biblioteka Publiczna w Chmielniku
zaprasza do wzięcia udziału w akcji:

Podaruj zabawkę do Biblioteki

Jeśli masz zabawki (gry, puzzle, lalki, klocki, pluszaki, samochody...), książki z których wyrosłeś lub którymi się już nie bawisz – możesz podarować je do Biblioteki w Chmielniku lub filii w Woli Rafałowskiej, Błędowej Tyczyńskiej lub Zabratówki.

Wszystkie biblioteki w naszej gminie prowadzą zajęcia świetlicowe organizując czas najmłodszym czytelnikom biblioteki. Aby dzieci dobrze się u nas czuły, przygotowaliśmy dla nich specjalne kąciki z ładnymi mebelkami i książeczkami z twardymi karteczkami. Maluszki, które nas odwiedzają, chętnie bawią się , układają puzzle i grają w gry. Niestety Biblioteka nie może przeznaczyć środków finansowych na zakup zabawek, dlatego zwracamy się z prośbą o przekazanie tych, z których już wyrośliście lub są Wam niepotrzebne.

U nas na pewna się przydadzą !!

Bibliotekarze


poprzednia strona do góry następna strona

drukuj


Poniedziałek, 29 Maja 2023 r.
WYSZUKIWARKA
Warto przeczytać
12 Maja 2022 r.
Do 30 czerwca 2022 r. każdy właściciel (lub zarządca) nieruchomości ma obowiązek zgłosić, jakiego rodzaju źródło ciepła jest wykorzystywane do jej ogrzewania.
12 Maja 2022 r.
Trwają roboty budowlane na zadaniu pn. "Odbudowa mostu na rzece Chmielnik w ciągu drogi gminnej nr 108258R Chmielnik - Zawodzie"
Realizacja: ProART