zamknijzamknij
zamknij
strona główna urzędu gminy strona główna
     

Wybierz numer archiwalny

Wieść Gminna Nr 2/2012
URZĄD GMINY INFORMUJE
OŚWIATA I KULTURA
STOWARZYSZENIE
KOŁO GOSPODYŃ WIEJSKICH
GOPS W CHMIELNIKU
OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA
OGŁOSZENIE
012345

Wieść Gminna 2/2012 OŚWIATA I KULTURA
Dzień Dziecka w Borówkach

 

Z inicjatywy Pani Bogusławy Kusz, która jest opiekunem punktu bibliotecznego w Borówkach, 2 czerwca 2012 r. w Borówkach odbył się Dzień Dziecka.

Całość imprezy była sponsorowana przez Ochotniczą Straż Pożarną w Borówkach, a także przez panią Sołtys wsi i Koło Gospodyń Wiejskich. Tego dnia, na dzieci czekały rozmaite niespodzianki. Jedną z nich, i pewnie najciekawszą był wóz strażacki, który można było obejrzeć, wypróbować swoje siły przy obsłudze sikawki strażackiej a potem wyruszyć na przejażdżkę. Następnie wszyscy zgromadzeni, pod eskortą strażaków, przy ognisku upiekli kiełbaski na patyku i udali się na skromny poczęstunek. Wiele radości dostarczyły dzieciom skromne upominki, przygotowane i wręczone przez Strażaków oraz Panie z Koła Gospodyń. Kolejnym punktem programu była zabawa taneczna na świeżym powietrzu. Dziewczynki chętnie tańczyły na parkiecie, jednak chłopcy woleli zgłębiać tajniki wozu strażackiego jak przystało na prawdziwych mężczyzn W międzyczasie dzieci mogły częstować się watą cukrową także zakupioną przez strażaków. Radosne uśmiechy na twarzach dzieci świadczyły o dobrej zabawie, co sprawiło nam ogromne zadowolenie. Spotkanie dostarczyło wiele przyjemności zarówno dzieciakom, jak i wszystkim, zaangażowanym i w przygotowanie tej imprezy. Wszystkim serdecznie dziękujemy.

Beata Wojnarowicz-Hondz


poprzednia strona do góry następna strona

drukuj


Niedziela, 24 Września 2023 r.
WYSZUKIWARKA
Warto przeczytać
12 Maja 2022 r.
Do 30 czerwca 2022 r. każdy właściciel (lub zarządca) nieruchomości ma obowiązek zgłosić, jakiego rodzaju źródło ciepła jest wykorzystywane do jej ogrzewania.
12 Maja 2022 r.
Trwają roboty budowlane na zadaniu pn. "Odbudowa mostu na rzece Chmielnik w ciągu drogi gminnej nr 108258R Chmielnik - Zawodzie"
Realizacja: ProART