zamknijzamknij
zamknij
strona główna urzędu gminy strona główna
     

Wybierz numer archiwalny

Wieść Gminna Nr 2/2013
URZĄD GMINY INFORMUJE
OŚWIATA I KULTURA
GOPS W CHMIELNIKU
KGW W BORÓWKACH
STOWARZYSZENIA
OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA
012345

Wieść Gminna 2/2013 GOPS W CHMIELNIKU
GOPS W CHMIELNIKU

Człowiek – najlepsza inwestycja
Świadczenie rodzinne i fundusz alimentacyjny
Świetlica Socjoterapeutyczna
Świetlica Socjoterapeutyczna

Podczas świetlicowego roku szkolnego wychowankowie mieli możliwość uczestniczyć w szeregu różnorodnych zajęć tj. dydaktycznych podczas których odrabiali swoje prace domowe czy rozwiązywali zagadki logiczne, zajęć z zakresu ludoterapii opartych na nauce poprzez zabawę, plastyczno-technicznych wykorzystujących różnorakie techniki plastyczne m.in. malarstwo akrylowe, akwarelowe, witrażowe, rysunek ołówkiem, tuszem, węglem, pastelami suchymi i olejnymi, decoupage i wiele innych. Przez cały rok szkolny realizowany był również program socjoterapeutyczny o określonej tematyce oraz organizowane były zajęcia z profilaktyki prozdrowotnej i kulinarne (nauka nakrywania do stołu, przygotowywanie deserów, przekąsek itp.). W związku ze zbliżającymi się wakacjami zapraszamy jak corocznie na organizowaną w świetlicy półkolonię, podczas której uczestnicy organizowanych zajęć będą mieli możliwość twórczo spędzić wolny czas, rozwinąć swoje artystyczne zdolności i dobrze się bawić (gry ruchowe, stolikowe, komputerowe i in.). Podczas trwania półkolonii świetlica otwarta będzie od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 – 16.00.

Serdecznie zapraszamy!

Wychowankowie i Wychowawca

Świetlicy Socjoterapeutycznej


poprzednia strona do góry

drukuj


Piątek, 21 Czerwca 2024 r.
WYSZUKIWARKA
Warto przeczytać
12 Maja 2022 r.
Do 30 czerwca 2022 r. każdy właściciel (lub zarządca) nieruchomości ma obowiązek zgłosić, jakiego rodzaju źródło ciepła jest wykorzystywane do jej ogrzewania.
12 Maja 2022 r.
Trwają roboty budowlane na zadaniu pn. "Odbudowa mostu na rzece Chmielnik w ciągu drogi gminnej nr 108258R Chmielnik - Zawodzie"
Realizacja: ProART