zamknijzamknij
zamknij
strona główna urzędu gminy strona główna
     

Wybierz numer archiwalny

Wieść Gminna Nr 2/2013
URZĄD GMINY INFORMUJE
OŚWIATA I KULTURA
GOPS W CHMIELNIKU
KGW W BORÓWKACH
STOWARZYSZENIA
OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA
012345

Wieść Gminna 2/2013 KGW W BORÓWKACH
KGW W BORÓWKACH

Namaluj Dzieciom uśmiech !

W niedzielę drugiego czerwca swoje święto obchodziły dzieci z miejscowości – Borówki.

Głównym organizatorem zabawy było Koło Gospodyń Wiejskich w Borówkach, jednak bez pomocy nie udałoby się stworzyć tak udanych obchodów Dnia Dziecka. W przygotowania chętnie włączyła się Ochotnicza Straż Pożarna na czele z Panem Dariuszem Karasiem, Ryszardem Kuszem i Piotrem Bębenkiem i Gminna Biblioteka Publiczna w Chmielniku. Strażacy stanęli na wysokości zadania, by atrakcjami jakie zaproponowali, przypodobać się dzieciakom, i tak zaprosili dla nich m.in. motocyklistów, którzy trójkołowymi maszynami dostarczyli im wiele radości, ale też skoku adrenaliny podczas przejażdżek .

Dzieciaki nie mniej zainteresowane były artystyczną oprawą imprezy. Swoim talentem podzieliła się z nimi nauczycielka, Pani Beata, która na twarzach młodych tworzyła małe dzieła sztuki.

Po licznych zabawach o najmłodszych zadbały Panie z Koła Gospodyń Wiejskich i Sołtys wsi, Pani Zosia Filip. Przygotowały one grillowanie kiełbaski i przekąski. Największym powodzeniem mimo wielu pyszności cieszyły się jednak słodycze…:)

Niespodzianką jaką zaplanowali strażacy na zakończenie było zwiedzenie wozu strażackiego, nasi milusińscy mogli poznać tajniki zawodu strażaka, czym byli mocno podekscytowani.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się, by ten dzień stał się dla naszych dzieci wyjątkowy, a widząc zadowolenie i uśmiech na twarzach najmłodszych, jak i ich rodziców, jesteśmy przekonani, że nasza inicjatywa okazała się trafiona.

  

Przewodnicząca KGW w Borówkach
Krystyna Maćkowicz


poprzednia strona do góry

drukuj


Niedziela, 19 Maja 2024 r.
WYSZUKIWARKA
Warto przeczytać
12 Maja 2022 r.
Do 30 czerwca 2022 r. każdy właściciel (lub zarządca) nieruchomości ma obowiązek zgłosić, jakiego rodzaju źródło ciepła jest wykorzystywane do jej ogrzewania.
12 Maja 2022 r.
Trwają roboty budowlane na zadaniu pn. "Odbudowa mostu na rzece Chmielnik w ciągu drogi gminnej nr 108258R Chmielnik - Zawodzie"
Realizacja: ProART