zamknijzamknij
zamknij
strona główna urzędu gminy strona główna
     

Wybierz numer archiwalny

Wieść Gminna Nr 2/2013
URZĄD GMINY INFORMUJE
OŚWIATA I KULTURA
GOPS W CHMIELNIKU
KGW W BORÓWKACH
STOWARZYSZENIA
OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA
012345

Wieść Gminna 2/2013 URZĄD GMINY INFORMUJE
Rozrywka dla cierpliwych…

W kalendarz imprez promocyjnych wpisują się powoli Zawody Wędkarskie Spławikowo – Gruntowe o Puchar Wójta Gminy Chmielnik, które Gmina Chmielnik zorganizowała po raz kolejny wspólnie z Kołem Wędkarskim z Łańcuta. Wziął w nich udział także Prezes koła P. Marek Nitkiewicz.

29 czerwca br. nad stawami w Zabratówce zgromadziło się wielu amatorów rozrywki dla cierpliwych. Rozłożyli siatki, spławiki, haczyki, zanęty i inne wędkarskie sprzęty, zarzucili wędki i ... czekali, czekali … I udało się.

Największą rybę złowił Rafał Sitarz. Drugie miejsce zajął Patryk Sitarz, zaś trzecie miejsce P. Marek Kujawski. Nagrody – puchary wręczył Wójt Gminy Chmielnik.

Wędkowanie stało się już hobby wielu osób z terenu gminy Chmielnik i nie tylko, i ich sposobem na wspólne spędzanie wolnego czasu, lepsze poznanie się. Niewątpliwie magnesem do uprawiania wędkowania jest klimat śródleśnych stawów, przyjazna atmosfera oraz wspólne tematy – wędkarskie i nie tylko.

Agnieszka Czarnota


poprzednia strona do góry następna strona

drukuj


Niedziela, 16 Czerwca 2024 r.
WYSZUKIWARKA
Warto przeczytać
12 Maja 2022 r.
Do 30 czerwca 2022 r. każdy właściciel (lub zarządca) nieruchomości ma obowiązek zgłosić, jakiego rodzaju źródło ciepła jest wykorzystywane do jej ogrzewania.
12 Maja 2022 r.
Trwają roboty budowlane na zadaniu pn. "Odbudowa mostu na rzece Chmielnik w ciągu drogi gminnej nr 108258R Chmielnik - Zawodzie"
Realizacja: ProART