zamknijzamknij
zamknij
strona główna urzędu gminy strona główna
     

Wybierz numer archiwalny

Wieść Gminna Nr 2/2014
URZĄD GMINY INFORMUJE
OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA
OŚWIATA I KULTURA
STOWARZYSZENIA
GOPS W CHMIELNIKU
012345

Wieść Gminna 2/2014 STOWARZYSZENIA
STOWARZYSZENIA

Sprawozdanie ze zbiórki publicznej przeprowadzonej w dniu 1 czerwca 2014 r.
W dniu 1 czerwca 2014 r. z okazji Dnia Dziecka
15 czerwca 2014 r. zorganizowaliśmy wycieczkę autokarem po malowniczym Roztoczu
W dniu 1 czerwca 2014 r. z okazji Dnia Dziecka

 

Stowarzyszenie Promocji i Rozwoju Wsi Wola Rafałowska „Nasza Wola” wspólnie z Sołtysem i Radą Sołecką, z Ochotniczą Strażą Pożarną oraz Radą Rodziców przy Szkole Podstawowej im. Stefana kard. Wyszyńskiego w Woli Rafałowskiej zorganizowało na placu ARENA „RODZINNY PIKNIK NA TRAWIE”.

Mimo niepewnej pogody na uczestników czekało wiele atrakcji.

PRACOWNIA WARSZTATÓW EDUKACYJNYCH FIGARO przeprowadziła warsztaty: garncarskie, cyrkowe oraz wielkie bańki mydlane. Zabawę prowadzili Prześmieszni Klauni. Nie zabrakło również wielu konkursów z nagrodami.

OSP z Woli Rafałowskiej przeprowadziła pokazy strażackie i ratownictwo medyczne. Uczestnicy mogli obserwować gaszenie pożaru oraz wziąć udział w praktycznym udzielaniu pierwszej pomocy.

Odbył się przegląd piosenki „ŚPIEWANE SERCEM”. Dzieci i młodzież otrzymali w nagrodę komplet rakietek do badmintona.

W czasie całej imprezy rozgrywany był TURNIEJ BADMINTONA I PIŁKI PLAŻOWEJ, można było korzystać ze zjeżdżalni, strzelnicy, kiermaszu rękodzieła. Przygotowane były również kiełbaski z grilla, ciasto, kawa, herbata. Do tańca charytatywnie przygrywał zespół ALIS. Nie przeszkadzał nawet brak podłogi, uczestnicy tańczyli na trawie.

Podczas Pikniku przeprowadzana była Zbiórka Publiczna w postaci zbiórki do puszek oraz sprzedaży cegiełek o wartości 5 zł na cele statutowe Stowarzyszenia m.in. zakup lektur do biblioteki szkolnej, druku kolejnej książki „Z mojej małej Ojczyzny”.

Sponsorami RODZINNEGO PIKNIKU NA TRAWIE byli:

Urząd Gminy Chmielnik - Piknik współfinansowany był z dotacji Urzędu Gminy w Chmielniku dla Stowarzyszenia „Nasza Wola” na realizacje zadania „ Rozwój form pracy z dziećmi i młodzieżą z terenu Gminy Chmielnik” SZIK, OST Tyczyn, Delikatesy Centrum Chmielnik, Piekarnia „Magma”, Alfred Chmielnik Zdrój, Sklep „Małgorzatka”, TUW Rzeszów, Zespół ALIS, Stowarzyszenie „Nasza Wola”.

Wszystkim sponsorom serdecznie dziękujemy.

 

Zarząd Stowarzyszenia


poprzednia strona do góry następna strona

drukuj


Niedziela, 16 Czerwca 2024 r.
WYSZUKIWARKA
Warto przeczytać
12 Maja 2022 r.
Do 30 czerwca 2022 r. każdy właściciel (lub zarządca) nieruchomości ma obowiązek zgłosić, jakiego rodzaju źródło ciepła jest wykorzystywane do jej ogrzewania.
12 Maja 2022 r.
Trwają roboty budowlane na zadaniu pn. "Odbudowa mostu na rzece Chmielnik w ciągu drogi gminnej nr 108258R Chmielnik - Zawodzie"
Realizacja: ProART