zamknijzamknij
zamknij
strona główna urzędu gminy strona główna
     

Wybierz numer archiwalny

Wieść Gminna Nr 2/2015
URZĄD GMINY INFORMUJE
OŚWIATA I KULTURA
GOPS W CHMIELNIKU
OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA
KOŁO GOSPODYŃ WIEJSKICH
STOWARZYSZENIA
012345

Wieść Gminna 2/2015 URZĄD GMINY INFORMUJE
Jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego

W dniu 24.06.2015 roku w Urzędzie Stanu Cywilnego Państwo Aleksandra i Jan Szczepańscy świętowali swój Jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego.

Medale przyznane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej wręczył Wójt Gminy - Pan Krzysztof Grad w obecności Sekretarz Gminy - Pani Magdaleny Wdowik-Reczek oraz Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego - Pani Agaty Bolanowskiej.

W słowach kierowanych do Jubilatów dominowały życzenia zdrowia, radości i wszelkiej pomyślności oraz kolejnych tak dostojnych uroczystości.

Złote gody to niezwykłe wydarzenie, wyjątkowe święto, które obchodzi się po 50 latach wspólnego pożycia małżeńskiego. Wspólne pół wieku, to dowód wzajemnej miłości, zrozumienia istoty związku małżeńskiego i zbudowania trwałej rodziny.

Jak podkreślali uczestnicy spotkania, 50-rocznica ślubu to wzruszająca i doniosła uroczystość w życiu małżeńskim. Ożywają wspomnienia, wracają minione chwile i obrazy.

Kierownik USC


poprzednia strona do góry następna strona

drukuj


Piątek, 21 Czerwca 2024 r.
WYSZUKIWARKA
Warto przeczytać
12 Maja 2022 r.
Do 30 czerwca 2022 r. każdy właściciel (lub zarządca) nieruchomości ma obowiązek zgłosić, jakiego rodzaju źródło ciepła jest wykorzystywane do jej ogrzewania.
12 Maja 2022 r.
Trwają roboty budowlane na zadaniu pn. "Odbudowa mostu na rzece Chmielnik w ciągu drogi gminnej nr 108258R Chmielnik - Zawodzie"
Realizacja: ProART