zamknijzamknij
zamknij
strona główna urzędu gminy strona główna
     

Wybierz numer archiwalny

Wieść Gminna Nr 2/2017
URZĄD GMINY INFORMUJE
OŚWIATA I KULTURA
GOPS CHMIELNIK
KOŁO GOSPODYŃ WIEJSKICH
STOWARZYSZENIE
OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA
012345

Wieść Gminna 2/2017 OŚWIATA I KULTURA
Festyn Rodziny w SP nr 2

Koniec maja i początek czerwca to czas, który można nazwać festiwalem świąt rodzinnych. Święto Matki, Dzień Dziecka i Dzień Ojca. Nasz festyn połączył te okazje przez co był jak najbardziej Festynem Rodzinnym. Również pogoda w niedzielne czerwcowe popołudnie zachęcała do spędzania czasu na wolnym powietrzu ze znajomymi i rodziną. Atrakcji było co niemiara i każdy mógł wybrać coś dla siebie. Uroczystości uświetnili ratownicy, którzy przeszkolili nas w udzielaniu pierwszej pomocy, strażacy, policjanci, motocykliści oraz kierowca rajdowy. Można było pozjeżdżać na dmuchanej zjeżdżalni, poskakać na trampolinie, pomalować twarz i przede wszystkim potańczyć. Nie zabrakło także pyszności dla smakoszy w postaci waty cukrowej, popcornu, grillowanych kiełbasek, bigosu, chleba ze smalcem i ogórkiem oraz przepysznych ciast. Dzieciaki, te małe i te duże, przygotowały również występy dla swoich rodziców i tu emocji było wiele. Do zobaczenia za rok.

 


 

Joanna Biskup


poprzednia strona do góry następna strona

drukuj


Sobota, 2 Grudnia 2023 r.
WYSZUKIWARKA
Warto przeczytać
12 Maja 2022 r.
Do 30 czerwca 2022 r. każdy właściciel (lub zarządca) nieruchomości ma obowiązek zgłosić, jakiego rodzaju źródło ciepła jest wykorzystywane do jej ogrzewania.
12 Maja 2022 r.
Trwają roboty budowlane na zadaniu pn. "Odbudowa mostu na rzece Chmielnik w ciągu drogi gminnej nr 108258R Chmielnik - Zawodzie"
Realizacja: ProART