zamknijzamknij
zamknij
strona główna urzędu gminy strona główna
     

Wybierz numer archiwalny

Wieść Gminna Nr 2/2021
URZĄD GMINY INFORMUJE
OŚWIATA I KULTURA
GOPS CHMIELNIK
OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA
STOWARZYSZENIE
012345

Wieść Gminna 2/2021 OŚWIATA I KULTURA
OŚWIATA I KULTURAW Szkole Podstawowej nr 3 im. Św. M.M. Kolbego w Chmielniku…..
#challengeniebieskiemotyle2021 "JESTEŚMY Z WAMI NIEBIESKIMI MOTYLAMI"
Dzień dziecka w świetlicy szkolnej
Taaka ryba
Jak jeść zdrowiej?
Za nami kolejny rok....
A w naszej szkole…
Pół roku z seniorami
#challengeniebieskiemotyle2021 "JESTEŚMY Z WAMI NIEBIESKIMI MOTYLAMI"

 

Pod takim hasłem nauczycielki i wychowankowie grupy OA „ELFY” przyłączyli się do wyzwania zainicjowanego przez Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Jana Pawła II

w Jarosławiu. Wyzwanie to akcja upamiętniająca Światowy Dzień Autyzmu przypadający 2 kwietnia i mający na celu podnoszenie świadomości społecznej na temat autyzmu i przekazanie iskierki przyjaźni osobom z autyzmem i ich rodzinom. „Nieznane” zagadnienia mogą wzbudzać lęk, niezrozumienie, rodzić też niewłaściwe przekonania i zachowania. Zajęcia z dziećmi na temat autyzmu były doskonałą okazją do poznania i zrozumienia tego zaburzenia, budowania akceptacji i empatii. Do tego wyzwania nominowała nas Pani Patrycja wraz ze swoimi Wychowankami z Gminnego Przedszkola w Krasnem. Serdecznie dziękujemy za nominacje i możliwość przyłączenia się do akcji. Podjęliśmy to wyzwanie, ponieważ to niezwykle ważna i szlachetna inicjatywa.

Grupa przedszkolna „ELFY” także nominowała kolejne trzy placówki, które z chęcią i zaangażowaniem przyłączyli się do akcji „JESTEŚMY Z WAMI NIEBIESKIMI MOTYLAMI”.


Irena Międlar - SP3 w Chmielniku


poprzednia strona do góry następna strona

drukuj


Wtorek, 27 Lutego 2024 r.
WYSZUKIWARKA
Warto przeczytać
12 Maja 2022 r.
Do 30 czerwca 2022 r. każdy właściciel (lub zarządca) nieruchomości ma obowiązek zgłosić, jakiego rodzaju źródło ciepła jest wykorzystywane do jej ogrzewania.
12 Maja 2022 r.
Trwają roboty budowlane na zadaniu pn. "Odbudowa mostu na rzece Chmielnik w ciągu drogi gminnej nr 108258R Chmielnik - Zawodzie"
Realizacja: ProART