zamknijzamknij
zamknij
strona główna urzędu gminy strona główna
     

Wybierz numer archiwalny

Wieść Gminna Nr 2/2021
URZĄD GMINY INFORMUJE
OŚWIATA I KULTURA
GOPS CHMIELNIK
OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA
STOWARZYSZENIE
012345

Wieść Gminna 2/2021 OŚWIATA I KULTURA
Dzień dziecka w świetlicy szkolnej


Dzień Dziecka to bardzo radosne święto dla wszystkich dzieci, takie też było i dla naszych dzieci ze świetlicy szkolnej klas 1-3. Dzień obfitował w liczne atrakcje i wspólne zabawy; przeciąganie liny, kręcenie kółkiem hula-hop, gra w klasy, malowanie folii, rysowanie kredą na chodniku. Nie zabrakło również malowania twarzy i modelowanie balonów. Każde dziecko losowało dla siebie niespodziankę za pomocą kolorowych karteczek.

Po emocjonujących zabawach i rozgrywkach przyszedł czas na poczęstunek – niespodziankę, którą mogliśmy zorganizować dla dzieci dzięki życzliwości osób. W tym miejscu pragniemy bardzo podziękować im za wielkie serce, które okazali wobec naszych dzieci. Otrzymaliśmy soki, napoje, wafelki, batony, ciastka i cukierki na wagę.

I choć dzieci codziennie otrzymują wiele miłości i troski od nauczycieli, w tym dniu czuły się wyjątkowo. Uśmiech nikomu nie schodził z twarzy. Dzień pełen wrażeń szybko się skończył, ale wspomnienia pozostaną.

 Irena Międlar - SP3 w Chmielniku


poprzednia strona do góry następna strona

drukuj


Poniedziałek, 20 Maja 2024 r.
WYSZUKIWARKA
Warto przeczytać
12 Maja 2022 r.
Do 30 czerwca 2022 r. każdy właściciel (lub zarządca) nieruchomości ma obowiązek zgłosić, jakiego rodzaju źródło ciepła jest wykorzystywane do jej ogrzewania.
12 Maja 2022 r.
Trwają roboty budowlane na zadaniu pn. "Odbudowa mostu na rzece Chmielnik w ciągu drogi gminnej nr 108258R Chmielnik - Zawodzie"
Realizacja: ProART