zamknijzamknij
zamknij
strona główna urzędu gminy strona główna
     

Wybierz numer archiwalny

Wieść Gminna Nr 2/2021
URZĄD GMINY INFORMUJE
OŚWIATA I KULTURA
GOPS CHMIELNIK
OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA
STOWARZYSZENIE
012345

Wieść Gminna 2/2021 OŚWIATA I KULTURA
Taaka ryba

W dniu 5 czerwca 2021r., w Tarnawce, odbyły się zawody wędkarskie zorganizowane z okazji Dnia Dziecka przez Koło Wędkarskie nr 8 w Zabratówce, Gminę Chmielnik i SZiK.

Zawody rozpoczęły się o godz.10.00. Początkowo pogoda nie zachęcała, ale w ostatniej chwili zdecydowaliśmy z tatą, że jednak pojedziemy zobaczyć, jak tam jest.. I to była dobra decyzja. Już po około dwóch godzinach złowiłem, jak się okazało później, największą rybę. Był to karp i ważył 2.29 kg.

Byłem bardzo zadowolony i szczęśliwy. Nie spodziewałem się żadnej wygranej. Każdy uczestnik zanosił swoją zdobycz do ważenia i mierzenia, każdy mógł wygrać. Wszyscy oczekiwaliśmy na wyniki. Zaskoczyły mnie informacje, gdy ogłosili, że to ja zająłem 1 miejsce. A była duża konkurencja, bo startowało aż 72 uczestników. Na pewno w przyszłym roku też wezmę udział w takich zawodach. Myślę, że będę rozwijał tą pasję bo jest to naprawdę ciekawe i interesujące, a przy tym można wypocząć i spędzać czas na świeżym powietrzu. Moje zainteresowanie wędkarstwem zaczęło się rok temu. Jeszcze tylko dodam, że to moja piąta złowiona ryba, i największa.. Zachęcam do wędkowania, to super sprawa.

  

Krystian Siwiec kl. III - Szkoła Podstawowa nr 1
im. Por. Jana Bałdy w Chmielniku


poprzednia strona do góry następna strona

drukuj


Poniedziałek, 20 Maja 2024 r.
WYSZUKIWARKA
Warto przeczytać
12 Maja 2022 r.
Do 30 czerwca 2022 r. każdy właściciel (lub zarządca) nieruchomości ma obowiązek zgłosić, jakiego rodzaju źródło ciepła jest wykorzystywane do jej ogrzewania.
12 Maja 2022 r.
Trwają roboty budowlane na zadaniu pn. "Odbudowa mostu na rzece Chmielnik w ciągu drogi gminnej nr 108258R Chmielnik - Zawodzie"
Realizacja: ProART