zamknijzamknij
zamknij
strona główna urzędu gminy strona główna
     

Wybierz numer archiwalny

Wieść Gminna Nr 2/2021
URZĄD GMINY INFORMUJE
OŚWIATA I KULTURA
GOPS CHMIELNIK
OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA
STOWARZYSZENIE
012345

Wieść Gminna 2/2021 URZĄD GMINY INFORMUJE
Wakacyjny Turniej Piłkarski o Puchar Wójta Gminy Chmielnik - lipiec 2021r.

W dniach 4 i 11 lipca 2021 roku na boisku sportowym w Chmielniku, po rocznej przerwie związanej z pandemią, rozegraliśmy kolejną edycją turnieju piłkarskiego o Puchar Wójta Gminy Chmielnik.

W turnieju wzięły udział drużyny, reprezentujące poszczególne sołectwa gminy:

  • Błędowa Tyczyńska,
  • Chmielnik,
  • Wola Rafałowska,
  • Zabratówka,

Zawody, jako sędzia główny, prowadził Pan Rafał Szydełko z Woli Rafałowskiej.

W dniu 4 lipca 2021r. rozegraliśmy mecze I rundy turnieju. Zawody zgromadziły bardzo dużo kibiców, mecze były ciekawe i emocjonujące a zakończyły się wynikami:

  • Błędowa Tyczyńska – Wola Rafałowska – 4:0;
  • Zabratówka – Chmielnik – 1:4;

W finale turnieju rozegranym w dniu 11 lipca 2021., drużyny które przegrały mecze w 1 rundzie turnieju tj. Wola Rafałowska i Zabratówka zagrały o 3 miejsce w zawodach a zwycięzcy z 1 rudny tj. Błędowa Tyczyńska i Chmielnik zagrały o 1 miejsce i główną nagrodę.

Mecz o 3 miejsce miał zacięty przebieg a końcówka spotkania miała bardzo ciekawy przebieg o wysokiej dramaturgii. Wynik końcowy spotkania to:

  • Wola Rafałowska – Zabratówka – 1:3;

Finał turnieju był bardzo dobrym i ciekawym widowiskiem, dostarczył wielu piłkarskich emocji oraz dużo pięknych bramek, co odzwierciedla jego wynik:

  • Błędowa Tyczyńska – Chmielnik – 4:0.

W całym turnieju zwyciężyła drużyna reprezentująca sołectwo Błędowa Tyczyńska.

Kolejność na zakończenie turnieju:

1 miejsce - Błędowa Tyczyńska,

2 miejsce - Chmielnik,

3 miejsce - Zabratówka,

4 miejsce - Wola Rafałowska.

Zwycięska drużyna Błędowej Tyczyńskiej dokonała historycznego wyczynu, gdyż jest to pierwszy jej triumf w naszych wieloletnich już gminnych rozgrywkach piłkarskich. Zwycięzcy otrzymali Puchar Wójta Gminy, okolicznościowy dyplom oraz nagrodę finansową. Puchary, dyplomy i nagrody zostały wręczone również pozostałym drużynom, po zakończeniu rozgrywek przez Wójta Gminy Pana Krzysztofa Grada.

Wszystkim uczestnikom zawodów, trenerom, sędziemu oraz wszystkim osobom pomagającym przy sprawnym zorganizowaniu turnieju dziękujemy za pomoc i zaangażowanie.

Wzorem lat ubiegłych, również bardzo licznie dopisali kibice którzy aktywnie i żywiołowo wspierali swoich reprezentantów.
A.Tereszkiewicz


poprzednia strona do góry następna strona

drukuj


Poniedziałek, 20 Maja 2024 r.
WYSZUKIWARKA
Warto przeczytać
12 Maja 2022 r.
Do 30 czerwca 2022 r. każdy właściciel (lub zarządca) nieruchomości ma obowiązek zgłosić, jakiego rodzaju źródło ciepła jest wykorzystywane do jej ogrzewania.
12 Maja 2022 r.
Trwają roboty budowlane na zadaniu pn. "Odbudowa mostu na rzece Chmielnik w ciągu drogi gminnej nr 108258R Chmielnik - Zawodzie"
Realizacja: ProART