zamknijzamknij
zamknij
strona główna urzędu gminy strona główna
     

Wybierz numer archiwalny

Wieść Gminna Nr 3/2009
URZĄD GMINY INFORMUJE
OŚWIATA I KULTURA
GOPS W CHMIELNIKU
OGŁOSZENIA
012345

Wieść Gminna 3/2009 GOPS W CHMIELNIKU
GOPS W CHMIELNIKUŚwiadczenia rodzinne
Pomoc Społeczna
Świetlica Socjoterapeutyczna
Świetlica Socjoterapeutyczna

Witamy serdecznie wszystkich czytelników „Wieść Gminna” po długiej wakacyjnej przerwie. Ten wolny czas upłynął nam jak zwykle szybko. Organizowane były różne zajęcia i turnieje m.in. cymbergaj, szachy, chińczyk, bilard, piłkarzyki, ping-pong, wygibajtus, farmer i wiele innych. W miesiącu lipcu spędziliśmy tydzień (27 – 31.07) w Domu Młodych, w którym czekało na nas mnóstwo ciekawych zajęć w ramach projektu „Dbamy dziś o bezpieczne jutro”. Wyjątkową atrakcją w czasie naszego pobytu była wycieczka do Krasiczyna, gdzie zwiedziliśmy zamek i park oraz do Bolestraszyc-Arboretum, gdzie podziwialiśmy rzadkie okazy kwiatów, krzewów i drzew. Na pożegnanie organizatorzy przygotowali dla nas ognisko z kiełbaskami (pycha!). Niechętnie opuszczaliśmy to miejsce, w którym czas tak szybko nam płynął i obfitował w niezwykłe przygody. Tegoroczna półkolonia na długo pozostanie w naszej pamięci. Naładowani pozytywną energią rozpoczęliśmy nowy rok szkolny, pełen oczekiwań i wyzwań, którym chcemy i musimy sprostać.

 

Wychowankowie Świetlicy
Socjoterapeutycznej w Chmielniku


poprzednia strona do góry

drukuj


Czwartek, 1 Grudnia 2022 r.
WYSZUKIWARKA
Warto przeczytać
12 Maja 2022 r.
Do 30 czerwca 2022 r. każdy właściciel (lub zarządca) nieruchomości ma obowiązek zgłosić, jakiego rodzaju źródło ciepła jest wykorzystywane do jej ogrzewania.
12 Maja 2022 r.
Trwają roboty budowlane na zadaniu pn. "Odbudowa mostu na rzece Chmielnik w ciągu drogi gminnej nr 108258R Chmielnik - Zawodzie"
Realizacja: ProART