zamknijzamknij
zamknij
strona główna urzędu gminy strona główna
     

Wybierz numer archiwalny

Wieść Gminna Nr 3/2010
URZĄD GMINY INFORMUJE
OŚWIATA I KULTURA
GOPS W CHMIELNIKU
OGŁOSZENIA
URZĄD GMINY INFORMUJE (cd.)
012345

Wieść Gminna 3/2010 OŚWIATA I KULTURA
Minął już rok Sukcesu w Błędowskim Przedszkolu

Od września 2009 przy Szkole Podstawowej im. św. J. Kantego w Błędowej Tyczyńskiej działa Punkt Przedszkolny „Sukces zaczyna się w przedszkolu”, współfinansowany przez Europejski Fundusz Społeczny w ramach konkursu POKL 9.1.1.

Projekt o wartości ponad 600 tyś zł jest realizowany przez 3 lata do sierpnia 2012 r. Poza standardową ofertą edukacyjną w naszym przedszkolu prowadzone są zajęcia; rytmiczno-taneczne, artystyczne; spotkanie ze sztuką, język angielski, gimnastyka korekcyjna, zajęcia logopedyczne. Dzieci i ich rodziny objęte są wsparciem pedagogiczno-psychologicznym. Dokonano remontu i modernizacji pomieszczeń i przystosowano je do użytkowania przez nowo powstałe przedszkole, powstały łazienki, uruchomiono osobne wejście i szatnię oraz nowy bezpieczny plac zabaw. Pojawiają się kolejne zmiany podnoszące estetykę i funkcjonalność placówki, atrakcyjne pomoce edukacyjne kupowane są systematycznie zgodnie z planem projektu.

Cieszymy się, ze najmłodsze pociechy z Błędowej mogą czerpać radość z codziennych zajęć w przedszkolu.

 

E. Cieszyńska


poprzednia strona do góry następna strona

drukuj


Poniedziałek, 4 Grudnia 2023 r.
WYSZUKIWARKA
Warto przeczytać
12 Maja 2022 r.
Do 30 czerwca 2022 r. każdy właściciel (lub zarządca) nieruchomości ma obowiązek zgłosić, jakiego rodzaju źródło ciepła jest wykorzystywane do jej ogrzewania.
12 Maja 2022 r.
Trwają roboty budowlane na zadaniu pn. "Odbudowa mostu na rzece Chmielnik w ciągu drogi gminnej nr 108258R Chmielnik - Zawodzie"
Realizacja: ProART