zamknijzamknij
zamknij
strona główna urzędu gminy strona główna
     

Wybierz numer archiwalny

Wieść Gminna Nr 3/2010
URZĄD GMINY INFORMUJE
OŚWIATA I KULTURA
GOPS W CHMIELNIKU
OGŁOSZENIA
URZĄD GMINY INFORMUJE (cd.)
012345

Wieść Gminna 3/2010 OŚWIATA I KULTURA
Teorie Gardnera nasza szkoła wspiera

W okresie od 1 grudnia 2009 do 20 czerwca 2010 roku w Szkole Podstawowej im. św. Jana Kantego w Błędowej Tyczyńskiej w klasie I realizowany był 2 etap Projektu Edukacyjnego „Pierwsze uczniowskie doświadczenia drogą do wiedzy”. Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Głównym celem Projektu było wdrożenie elastycznego modelu edukacji, dostosowanego do indywidualnych potrzeb i możliwości uczniów, z wykorzystaniem nowatorskich metod i treści kształcenia w oparciu o teorię inteligencji wielorakich Howarda Gardnera. W ramach tego projektu dzieci uczestniczyły w zajęciach pozalekcyjnych w wymiarze 50 godzin, które zakończyły się pokazem efektów pracy uczniów przed rodzicami panią dyr szkoły, nauczycielami i dziećmi. Dzieci przedstawiły montaż słowno muzyczny pt. „Co jadasz takie zdrowie posiadasz” kompatybilny z programem realizowanym przez szkołę ,,Szkoła Promująca Zdrowie’’. Pokaz zakończył się poczęstunkiem przygotowanym przez dzieci dla wszystkich uczestników pokazu. Uczestnictwo szkoły w Projekcie przyczyniło się do wzbogacenia bazy szkoły oraz dało dzieciom możliwość wszechstronnego rozwoju wiedzy, zdolności, zainteresowań.

A. Ziaja


poprzednia strona do góry następna strona

drukuj


Poniedziałek, 4 Grudnia 2023 r.
WYSZUKIWARKA
Warto przeczytać
12 Maja 2022 r.
Do 30 czerwca 2022 r. każdy właściciel (lub zarządca) nieruchomości ma obowiązek zgłosić, jakiego rodzaju źródło ciepła jest wykorzystywane do jej ogrzewania.
12 Maja 2022 r.
Trwają roboty budowlane na zadaniu pn. "Odbudowa mostu na rzece Chmielnik w ciągu drogi gminnej nr 108258R Chmielnik - Zawodzie"
Realizacja: ProART