zamknijzamknij
zamknij
strona główna urzędu gminy strona główna
     

Wybierz numer archiwalny

Wieść Gminna Nr 3/2011
URZĄD GMINY INFORMUJE
OŚWIATA I KULTURA
OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA
WYBORY 2011
GOPS W CHMIELNIKU
OSTATNIA STRONA
012345

Wieść Gminna 3/2011 URZĄD GMINY INFORMUJE
URZĄD GMINY INFORMUJE

Sesje Rady Gminy Chmielnik
Zakończenie realizacji inwestycji „Remont drogi gminnej nr 108251R Chmielnik – Malawa z łącznikiem.”
Budowa wielofunkcyjnego boiska sportowego przy Szkole Podstawowej nr 3 w Chmielniku
Inwestycje drogowe
Zmiany kadrowe w Urzędzie Gminy i ZEAS
Budowa wielofunkcyjnego boiska sportowego przy Szkole Podstawowej nr 3 w Chmielniku

We wrześniu br. rozstrzygnięto przetarg na realizację zadania „Budowa ogólnodostępnego boiska wielofunkcyjnego ze sztuczną nawierzchnią przy Szkole Podstawowej nr 3 w Chmielniku”. Nowa budowla zlokalizowana będzie na działce przy szkole podstawowej. Boisko ma służyć młodzieży i dzieciom w ramach zajęć szkolnych oraz poza godzinami nauki szkolnej, bezpłatnie mieszkańcom Gminy Chmielnik. Obiekt sportowy przystosowany będzie do uprawiania dyscyplin sportowych takich jak: siatkówka, koszykówka, piłka ręczna i tenis ziemny. Efektem rzeczowym realizacji przedsięwzięcia będzie wykonanie boiska wielofunkcyjnego o wymiarach płyty boiska 30 m x 48 m wraz z ogrodzeniem i ciągiem komunikacyjnym.

Wartość zamówienia wynosi 647 805,63 zł brutto. Wykonawcą prac jest firma Eurocourt Sp. z o.o. z Radomia. Inwestycja ma być oddana do eksploatacji w terminie do 31.07.2012 r.

Przedsięwzięcie uzyskało akceptację Zarządu Województwa Podkarpackiego i jego wykonanie będzie współfinansowane w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013 działanie „Odnowa i rozwój wsi”.

Marek Czarnota


poprzednia strona do góry następna strona

drukuj


Poniedziałek, 29 Maja 2023 r.
WYSZUKIWARKA
Warto przeczytać
12 Maja 2022 r.
Do 30 czerwca 2022 r. każdy właściciel (lub zarządca) nieruchomości ma obowiązek zgłosić, jakiego rodzaju źródło ciepła jest wykorzystywane do jej ogrzewania.
12 Maja 2022 r.
Trwają roboty budowlane na zadaniu pn. "Odbudowa mostu na rzece Chmielnik w ciągu drogi gminnej nr 108258R Chmielnik - Zawodzie"
Realizacja: ProART