zamknijzamknij
zamknij
strona główna urzędu gminy strona główna
     

Wybierz numer archiwalny

Wieść Gminna Nr 3/2012
URZĄD GMINY INFORMUJE
OŚWIATA I KULTURA
GOPS W CHMIELNIKU
OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA
STOWARZYSZENIE
012345

Wieść Gminna 3/2012 URZĄD GMINY INFORMUJE
Inwestycje i remonty gminne

Informujemy, że od 01.09.2012 r. został otwarty parking przy Zespole Szkół w Chmielniku, który posiada 25 miejsc postojowych. Parking stanowi uzupełnienia infrastruktury boiska wielofunkcyjnego, a zarazem jest ogólnodostępny dla mieszkańców. Pozwoli on na częściowe rozwiązanie problemu miejsc parkingowych przy Urzędzie Gminy Chmielnik. W związku z faktem, że parking znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Urzędu Gminy i Gminnego Ośrodka Zdrowia w Chmielniku zachęcamy do korzystania z miejsc postojowych. Wykonawcą zadania był Zakład Komunalny Sp. z o.o. w Żołyni. Wartość wykonanej inwestycji wynosiła 146 tys. zł. W tym miejscu chcemy podziękować firmie za zaangażowanie i rzetelne prowadzenie inwestycji, które pozwoliło w tak krótkim czasie na zrealizowanie całego zakresu prac i udostępnienie parkingu z dniem rozpoczęcia nowego roku szkolnego.


Andrzej Ostrowski


poprzednia strona do góry

drukuj


Piątek, 21 Czerwca 2024 r.
WYSZUKIWARKA
Warto przeczytać
12 Maja 2022 r.
Do 30 czerwca 2022 r. każdy właściciel (lub zarządca) nieruchomości ma obowiązek zgłosić, jakiego rodzaju źródło ciepła jest wykorzystywane do jej ogrzewania.
12 Maja 2022 r.
Trwają roboty budowlane na zadaniu pn. "Odbudowa mostu na rzece Chmielnik w ciągu drogi gminnej nr 108258R Chmielnik - Zawodzie"
Realizacja: ProART