zamknijzamknij
zamknij
strona główna urzędu gminy strona główna
     

Wybierz numer archiwalny

Wieść Gminna Nr 3/2013
URZĄD GMINY INFORMUJE
OŚWIATA I KULTURA
OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA
URZĄD GMINY INFORMUJE - CD
STOWARZYSZENIA
GOPS W CHMIELNIKU
012345

Wieść Gminna 3/2013 STOWARZYSZENIA
STOWARZYSZENIA

"Od kłóska do kiczki"
Program Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowany przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Fundację Generator Inspiracji
Program Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowany przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Fundację Generator Inspiracji

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju i Promocji Wsi Błędowa Tyczyńska „RAZEM” otrzymało dofinansowanie na realizację Projektu pt. „Razem na rowerze”. Projekt jest współfinansowany przez Fundację GENERATOR INSPIRACJI z siedzibą w Futomie. Głównym celem projektu jest integracja mieszkańców i współpraca przy tworzeniu wspólnego dobra społecznego w czasie wspólnych wypraw rowerowych i pikników, a także w czasie pracy nad przygotowaniem mapy tras rowerowych oraz wystawy najstarszych rowerów znalezionych w zakamarkach miejscowości. Projekt rozpoczął się w lipcu, a zakończenie planowane jest w listopadzie tego roku. Od momentu rozpoczęcia odbyło się już kilka wspólnych spotkań i wyjazdów rowerowych. Bawiliśmy się wspólnie na pikniku rowerowym, a także uczestniczyliśmy w wyprawie rowerowej połączonej z przejazdem kolejką wąskotorową. Przed nami jeszcze kilka wspólnych wypadów. Zapraszamy wszystkich chętnych do wspólnej zabawy.

 

Izabella Wąsacz-Krok


poprzednia strona do góry

drukuj


Poniedziałek, 4 Grudnia 2023 r.
WYSZUKIWARKA
Warto przeczytać
12 Maja 2022 r.
Do 30 czerwca 2022 r. każdy właściciel (lub zarządca) nieruchomości ma obowiązek zgłosić, jakiego rodzaju źródło ciepła jest wykorzystywane do jej ogrzewania.
12 Maja 2022 r.
Trwają roboty budowlane na zadaniu pn. "Odbudowa mostu na rzece Chmielnik w ciągu drogi gminnej nr 108258R Chmielnik - Zawodzie"
Realizacja: ProART