zamknijzamknij
zamknij
strona główna urzędu gminy strona główna
     

Wybierz numer archiwalny

Wieść Gminna Nr 3/2015
URZĄD GMINY INFORMUJE
OŚWIATA I KULTURA
STOWARZYSZENIA
GOPS W CHMIELNIKU
OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA
012345

Wieść Gminna 3/2015 OŚWIATA I KULTURA
Głodni języka

Projekt dofinansowany ze środków programu Działaj Lokalnie IX Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności
realizowanego przez Akademię Filantropii w Polsce oraz Ośrodka Działaj Lokalnie Fundację Generator Inspiracji.


Głodni języka

Młodzi mieszkańcy Chmielnika i okolic po raz kolejny wychodzą z inicjatywą i wymagają od siebie więcej niż muszą. Tym razem w zupełnie inny sposób niż kiedykolwiek...

Dobrze wiemy, że języki obce są bardzo, bardzo przydatne. Chcieliśmy opanować jeden z nich, podchodząc do niego z zupełnie nieszkolnym pomysłem. Naszym celem stała się skuteczna komunikacja.

Udało nam się zwyciężyć w tegorocznym Lokalnym Konkursie Grantowym „Działaj Lokalnie” i otrzymaliśmy środki na realizację naszych planów.

Zaczęliśmy wcielać angielski w nasze życie poprzez działania w grupie chętnych. Ale tego, co umiemy nie chcemy zatrzymywać dla siebie. Aby zachęcić innych do kontaktu z językiem angielskim, tworzymy fikcyjną historię i publikujemy ją w na naszej stronie – www.iamstory.pl. Wszystkich chętnych zapraszamy do komentowania i wpływania na losy naszych bohaterów.

Zainteresowany ? Enjoy English and Join Us! :)


 

Grzegorz Starzak


poprzednia strona do góry następna strona

drukuj


Poniedziałek, 20 Maja 2024 r.
WYSZUKIWARKA
Warto przeczytać
12 Maja 2022 r.
Do 30 czerwca 2022 r. każdy właściciel (lub zarządca) nieruchomości ma obowiązek zgłosić, jakiego rodzaju źródło ciepła jest wykorzystywane do jej ogrzewania.
12 Maja 2022 r.
Trwają roboty budowlane na zadaniu pn. "Odbudowa mostu na rzece Chmielnik w ciągu drogi gminnej nr 108258R Chmielnik - Zawodzie"
Realizacja: ProART